Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

News Community
Sept 22, 2021

Firmakingitused

Igal aastal saame üha rohkem päringuid ettevõtetelt, kes soovivad oma töötajatele ja koostööpartneritele Pranamat ECO massaažikomplekti kinkida.

News Wellness
Sept 14, 2021

Pranamat ECO Tervisemessil

Tervisemessil osalesime kaks aastat tagasi. See oli eestlaste esimene tutvus Pranamat ECOga. Sellest alates on meie massaažikomplekt võitnud tuhandete eestlaste südamed (õigemini seljad) ja on tellitud sadadesse kodudesse omanike tervise eest hoolitsema.

Wellness
Oct 14, 2021

Kas sügisene unetus on olemas?

Sügisene unetus. Miks tekivad sügisel uneprobleemid?
Isegi need, kes magavad tavaliselt nagu surnud, kurdavad sügisel sageli kehva une üle. Mõned ei suuda kaua uinuda, mõned jäävad küll kiiresti magama, aga ärkavad öösel sageli, mõned magavad küll terve öö, aga ärkavad väsinuna, sest uni ei olnud piisavalt sügav.

News Community
Nov 9, 2020

Käsitsi valmistatud tooted

Pranamat ECO toodetakse Lätis, meie oma tehases, esimesest kuni viimase õmbluseni. Iga toode läbib 4 kvaliteedikontrolli etappi.

News Community
Jun 18, 2020

OEKO-Tex sertifikaadid

Pranamat ECO on esimene massaažikomplekt maailmas, millele on omistatud OEKO-Tex® sertifikaat, mis kinnitab, et meie toode on valmistatud 100% nahale ohututest mürgivabadest materjalidest.

News
Aug 11, 2021

Nüüd tasuta tarne!

Meil on Teile häid uudiseid!
Teie tagasiside on meie jaoks alati oluline, võtsime Teid kuulda ja nüüd on Pranamat ECO toodete kohaletoimetamine üle kogu Eesti TASUTA!

Sсience News
Aug 10, 2021

Millest Pranamat ECO tehtud on?

Pranamat ECO komplekt on sertifitseeritud OEKO-TEX® Standard 100 poolt. See kinnitab, et Pranamat ECO ei sisalda kahjulikke aineid ja on nahale ohutu.

Wellness
Sept 29, 2021

Kaelavalu - miks ja mida teha?

"Nutitelefoni kael" on termin, mida neuroloogid kasutavad pikaajalise pea kallutamisest tingitud kaelakoormuse kirjeldamiseks.
Kas olete sellest sündroomist kuulnud? Kui palju aega Te päevas telefonis veedate?