Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Meist

"Pranamat Sales & Marketing" eesmärgiks on pakkuda innovatiivseid ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis toidavad keha ja vaimu. Me tahame panustada Sinu heasse enesetundesse, tervisesse ja elujõudu.

Meie meeskond koosneb tervisespetsialistidest, joogaprofessionaalidest, ettevõtjatest ja disaineritest. Koos loome ainulaadseid ja efektiivseid loodussõbralikke tervisetooteid. Püüame kirega kombineerida vanu tarkusi, naturaalseid materjale ja esteetikat, et luua tooteid, mis vastaksid terviseteadlike inimeste ootustele igal pool maailmas.

"Pranamat Sales & Marketing" soovib aidata inimesel avastada oma sisemist jõudu, eemaldades mõttebarjäärid ja jäädes kindlaks valitud meelelaadile. Me loome silla mineviku, oleviku ja tuleviku vahel. Vanad praktikad, uued tehnoloogiad ning looduse värvid ja mustrid kohtuvad, et luua innovatiivseid tooteid, mis näevad elegantsed välja ning mõjuvad kehale efektiivselt.

Meie disainiprotsess on inspireeritud loodusest. Meid lummavad selle sümmeetriad, vormid, värvid ja tarkus ning nendest lähtuvalt loome ilusaid tooteid, mis haaravad kõiki Su meeli.

Pranamat ECO on toodetud "Pranamat Fabrica" SIA poolt. "Pranamat Sales & Marketing" omab eksklusiivseid õigusi müüa ja levitada kõiki "Pranamat Fabrika" SIA tooteid. Õiguslane info:

"Pranamat Sales & Marketing" SIA
Registreerimisnumber: 40103940495
Ametlik ja füüsiline aadress:
29B Mukusalas tänav, Riia
LV-1004, Läti
Telefon: +371 67780780
(9:00-17:00 GMT tööpäevadel)
Fax. +371 67780781
E-mail: [email protected]