Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Võtsime selle oma missiooniks


Pranamat ECO missiooniks on tuua akupressuurmassaažist tulenev heaolu igasse koju.

Kaasaegse akupressuurmassaaži pioneeridena on meil hea meel, et klientidel on meie üle kümne aasta kogutud oskustest ja teabest kasu.

Asutatud 2009
Meeskonna liikmeid 110
Pranamat ECO on kasutusel enam kui 130 riigis
Müüdud toote >2 miljoni
Mitmekesine meeskond 21 riigist
Õnnelikud kliendid


Pranamat ECO: ALGUS

Pranamat ECO sündis 2009. aastal Lätis. Pereettevõte on märkimisväärselt arenenud ja tänaseks on kaubamärk tuntud juba enam kui 140 riigis. Pranamat ECO populaarsus ei tulene mitte ainult kliiniliselt tõestatud mitmekülgsest kasust tervisele, vaid ka keskendumisest keskkonnasäästlikkusele ja kaasaegsele disainile.

Pranamat ECO töötab akupressuuri põhimõttel, mis tuli läände iidsest Hiinast ning mida iidsed roomlased ja kreeklased tunnustasid tõhusa ravimeetodina. Seda traditsioonilist ravi on kasutatud juba üle miljoni aasta.

Tänaseks on Pranamat ECO esimene ja ainus teaduslikult tõestatud toimega akupressuuri massaažikomplekt. Kõik toote omadused, millest räägime, põhinevad põhjalikel kliinilistel uuringutel.

Pranamat ECO

Oleme uhked, et pakume kõrgeima kvaliteediga toodet, mis on parandanud juba rohkem kui miljoni inimese elu kvaliteeti. Töötame pidevalt selle nimel, et muuta Teie teekond tervislikuma eluviisi suunas Pranamat ECO abil nauditavamaks.

Pranamat ECO

Pranamat ECO ON

Orgaaniline.

Ökoloogia kõiges. See ei ole ainult sõna "Eco" rohelisel sildil - me hoolime oma planeedist. Kasutame OEKO-TEX® sertifitseeritud puuvilla, lina, kookoskiudusid ja ringlussevõetavat HIPS plastikut, mis on tootmisprotsessis minimaalse reostusega. Pakend on samuti 100% säästlik ja biolagunev. Pranamat ECO® on tark investeering, mis austab loodusressursse.

Millest Pranamat ECO tehtud on?

Lugege veel

OEKO-Tex sertifikaadid

Lugege veel

Tõhus.

Teie tervis on meie peamine prioriteet. Pranamat ECO efektiivsus on kinnitatud kliiniliste uuringutega, mida rahastas 2014. aastal EL. Samuti anname kõigile toodetele 30 päevase raha tagasi garantii, nii et saate ise nende tõhususes veenduda.

Kõrge kvaliteet.

Iga Pranamat ECO valmistatakse käsitsi meie spetsialistide poolt Riias. Kogu toodang on kohalik ja läbib 4 kvaliteedikontrolli etappi. Me ei kasuta kunagi odavat tööjõudu. Ka kõige väikseim detail on kvaliteedi jaoks oluline.

Käsitsi valmistatud tooted

Lugege veel

Eksklusiivne.

12 tegutsemisaasta jooksul on meid korduvalt premeeritud massaažikomplekti tõhususe eest. Pranamat ECO eksklusiivne disain on patenteeritud. Nii et kui soovite kliiniliselt kinnitatud tulemusi, otsige meie kaubamärgi lootoseid ja erkrohelist silti.

Tervise parandamine.

Meie eesmärk on mitte ainult tutvustada meie poolt müüdavaid tooteid, vaid ka inspireerida Teid tervislikumalt elama. Näitamaks, et tervislik eluviis ei ole midagi keerulist, korraldame üritusi tervislike eluviiside propageerimiseks, jagame treenerite ja füsioterapeutide poolt ettevalmistatud harjutusi ning kutsume eksperte oma arvamust avaldama. Pranamat ECO muudab tõesti inimeste elu ning mõjutab nende tervist ja heaolu - lugege meie klientide tagasisidet ja veenduge selles ise.

Guinnessi rekord

Lugege veel

Pranamat ECO Tervisemessil

Lugege veel

Vastutus.

Valides Pranamat ECO® aitate kaasa teiste heaolule, ise seda teadmata. Toetame regulaarselt erinevaid laste, naiste, looduskaitse ja muu temaatikaga seotud projekte. Veel üks põhjus end paremini tunda.

Maskid kangelastele

Lugege veel

Meie lugu

2009
 • Kõik sai alguse ideest luua maailma parim akupressurimassaažimatt, mis vastaks tänapäeva elu vajadustele: oleks äärmiselt kvaliteetne ja mugav kasutada, oleks ilusa disainiga ja keskkonnasõbralik.
2011
 • Pranamat ECOt tunnustati Põhja-Euroopas.
2013
 • Loodi esimene veebipood.
2014
 • Pranamat ECO tõhusust kinnitati kliiniliselt.
2015
 • Loodi Pranamat ECO padi.
2017
 • Avati laod USAs, Kanadas, Ühendkuningriikides ja Hispaanias. Eesmärgiks tagada kiirem kohaletoimetamine ja vähendada süsiniku jalajälge.
2018
 • Pranamat ECO sertifitseeriti OEKO-TEX poolt ning sai "Live Organic Award“ ja "Eco Best Award“ auhinnad.
2019
 • Avati Eesti veebipood.
2020
 • Ajakiri Independent nimetas Pranamat ECO parimaks ostuks, samuti saime "Wellness Innovation“ auhinna.
2021
 • Jõudsime oma jäätmevaba eesmärgini aasta varem. Üleminek 100% rohelisele energiale.
2022
 • Edukad kaubamärgi turule tulekud Hollandis ja Tšehhis.