Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Video Klientide tagasiside Tagasiside ajakirjanduses

Klientide tagasiside

Image

Anastassija Joffe

15 May, 2019

Facebook 5* arvustus

Kasutan iga päev! Mõnus! Soovitan!!


Image

Gerli Roosme

15 July, 2019

Facebook 5* arvustus

Pranamat komplekt on mul kasutusel igapäevaselt. Väga mõnus ja mul aitab see leevendada lihaspingeid peale trenni! Igati väärt oma hinda!


Image

Marjana Matskiv

24 July, 2019

Facebook 5* arvustus

Очень рекомендую! Таким массажем возможно достичь настоящего расслабления! Данный вид массажа положительно влияет на кровообращение и питание наших клеток и тканей. Использую каждое утро коврик для ног и каждый вечер подушку.


Image

Eveliis Kund-Zujev

02 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Olin alguses skeptiline, kartsin, et on liiga valus. Nüüd on saanud asendamatuks, see nö valu on nii mõnus, et jään tihti pikalt matile lebama teleka ette. Mulle tudnub, et see peaks igal kontoritöötajal lausa kohustuslik olema, aitab väga leevendada istuvast tööst tingitud seljavalu/stressi.


Image

Julia Saburova

30 July, 2019

Facebook 5* arvustus

Mu väga hea abiline, Pranamat ECO aitab pinged leevendada peale pikka tööpäeva. Soovitan kindlasti!


Image

Moni Ka

26 July, 2019

Facebook 5* arvustus

Väga mõnus massöör, kasutan igapäevaselt, soovitan kindlasti.


Image

Marie Pärkma

01 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Esmapilgul ei osanud ma sellest tootest midagi arvata – tundus käega katsudes liiga terav ja ma ei arvanud, et ma kunagi seda palja naha peal suudaks proovida. Kui aga sinna peale juba lamama saan, siis on see “valu” haiglaslikult hea, et selline mõnna tunne on ja nagu ei tahakski püsti tõusta.


Image

Katrin Allas

16 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Pranamat padjaga on väga hea leevendada oma turja kui ka alaselja valusid. Samuti meeldib mulle peale sauna lamada pranamat matil ning vaadata telekat. See on lausa kaks head asja ühes - nautida lemmikfilmi ja massaaži.


Image

Aleksandra Boyarskikh

15 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Очень качественное изделие. Красивые цвета. Быстрая доставка. Польза для здоровья! Советую. Использую вечером или утром. Сын (3 года) тоже пользуется.


Image

Elena Segen

06 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Полезный и очень качественный комплект (коврик + подушка). Рекомендую для снятия напряжения и боли в спине и ногах, для улучшения сна. Полезен как взрослым , так и детям. Я также использую его для занятий.


Image

Marin Vilk

26 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Kinkisin Pranamat ECO padja oma emale, kes teeb tööd arvuti taga istudes. Varem kurtis ta alaseljavalude üle, kuid nüüd - kuu aega hiljem, on need kadunud. Soovitame soojalt!


Image

Анастасия Брусилова

05 August, 2019

Facebook 5* arvustus

эту любовь я собиралась приобрести несколько лет , по рекомендации подруги , теперь у меня и у моих близких спина и другие части тела всегда в отличном состоянии , спасибо вам за это!


Image

Karin Laus

05 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Mõnus hommikune ergutus - äratab üles ja teeb olemise värskemaks. Ja kui jalad on päevapeale väsinud, siis annab mati peal kõndimine ka neile uut energiat.


Image

Teevi Pau

27 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Olen Pranamati umbes kuu aega kasutanud. Pärast trenni lihaste taastamiseks või aktiivset päeva lühike lamamine Pranamatil andis mõnusa energia. Nüüd, mil olen olnud nädal aega reisil, kahetsen, et seda kaasa ei võtnud, sest pärast aktiivset päeva ja ringi tammumist oleks ergutav ja turgutav jalatallamassaaž igati ära kulunud. Järgmine kord olen juba targem.


Image

Ann-Marii Lõhmus

10 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Pranamat on ideaalne väsinud jalgade turgutaja!


Image

Mariliis Pinn

08 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Mul on juba aastaid selg valutanud ja hommikul voodist välja saamine oli eriti valus. Enda meelest olen juba kõike proovinud ja siis otsustasin ikka, et proovin ogamatti. Istun/laman õhtul sellel ja hommikul ei ole voodist välja saamine enam piin. Ma olen matti kasutanud ainult paar nädalat aga tõesti valutab selg vähem ja pannes mati nii, et see ulatab kukla alla, maseerivad selle ogad nii mõnusasti kukla nahka!


Image

Tatjana Veiman

17 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Использую постоянно, особенно подушку. У кого проблемы со сном, настоятельно рекомендую, хорошо расслабляет все мышцы. Качественное, красивое изделие, быстрая доставка,хороший подарок и для мужчин и для женщин. Советую не экономить и купить сразу комплект с сумкой, которая необходима для компактного хранения или путешествий. Ваше здоровье в ваших руках!


Image

Stella Makstin

18 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Olen Pranamat ECO matti kasutanud umbes ühe kuu vältel. Kui matiga esimest tutvust tegin, tundus üsna hirmuäratav ja uskumatu, et suudaksin sellele pikali heita. Praeguseks on aga sellest saanud peaaegu rituaal. Iga päev püüan leida veidi aega, et sellel lesida. Olen saanud leevendust oma kroonilisele puusavalule ja loodan, et hommikune matil püsti sammumine lisab energiat algavasse päeva. Olen oma ostuga väga rahul.


Image

Nelly Fridel

08 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Купила в подарок родителям и они остались очень довольны!Не перестают благодарить за, действительно, полезный для здоровья подарок! Очень сложно было определиться с цветом, палитра большая и каждый найдёт для себя что-то подходящее. Советую!


Image

Anu Ehamaa

26 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Mul on Pranamat u kuu aega olnud. Ja kasutan igapäevaselt. Mulle meeldib see nö magus valu mida ta tekitab. Olen ka sõpradele kiitnud toodet! Lisaks näeb ta ilus välja. Ainus kes Pranamati vihkab on mu kassihärra. Vaatamata korduvatele katsetele, ei ole ta sinna peale magama suutnud minna, talle kohe üldse need torkivad ogad ei sobi. Aga mulle see sobib - konkurente vähem.


Image

Triin Haud

08 August, 2019

Trustpilot 5* arvustus

Kogu meie pere kasutab rõõmuga Pranamat Ecot, põhiliselt pärast sportimist lihaste lõõgastuseks. Mulle meeldib korrektne disain, sellepärast tegin valiku just Pranamat Eco kasuks. Soovitan kindlasti.


Image

Eevi Poks

04 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Kasutan seda iga päev peale pingelist tööpäeva. Olen kasutanud paar kuud, alaselja valud on vähenenud, aga päris ära kadunud ei ole, mul on usku sellesse massaaži. Soovitan kindlasti!


Image

Moonika Mägi

04 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Tellisin Pranamat mati tütrele, kes järjepidevalt on tegelenud vasaraheitmisega juba 7 aastat. Lisaks käib teenindajana restoranis ja pubis tööl. Kõik see tekitab seljavalusid ja jalgade väsimust. Alati kui koju jõuab ja kõigest puhkehetk üle jääb, heidab matile. Pranamatil lebamine paneb vereringe paremini tööle ja järgmisel päeval on kergem tunne.


Image

Sandra Remmelgas

17 August, 2019

Facebook 5* arvustus

Väga kiire tarne. Kirjas oli 5-6 tööpäeva, aga tegelikult jõudis juba teisel tööpäeval. Esimesed kaks päeva oli mati kasutamine pigem valus ja ebameeldiv tegevus, kuid kolmandal päeval oli juba päris mõnus ja sealt edasi hakkasin ka erinevusi märkama. Nädalaga olid igapäevased pingepeavalud kadunud ja rohtu ei pidanud enam võtma. Äge seljavalu ei häirinud samuti enam igapäevaelu. Lisaks tõmbus sünnitusjärgselt välja veninud kõhunahk tagasi pingule. Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et kui õhtul matti kasutan, siis öösel magan nagu nott... Äge asi ja oma hinda väärt!


Image

Keidi Tammik

06 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Väga mõnna matt! Kasutan seda hommikul nt. , panen maha ja seni kaua kui putru keedan masseerib see minu taldasid ja ergutab üles. Ja peale tööd mõnulen selili, kõhuli jne. Täiega hea matt! Kiidan 100% heaks!


Image

Leili-Ly Onno

09 October, 2019

Facebook 5* arvustus

Tellisin Pranamat mati ja padja küll mehele, aga kasutame seda kogu perega. Eriti hästi mõjub alaseljale ja turjale. Õhtul 20-30 minutit põrandal matil pikutades aitab alaselja valudele hästi. Päris paljajalu veel ei ole proovinud peal olla, aga plaanis on kindlasti!


Image

Iti-Riin Jaagant

28 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Tellisin Pranamat ECO mati ja padja ning kasutan iga päev. Nüüdseks olen kasutanud umbes kuu ja olen väga rahul. Olen hommikuinimene ning peale kerget joogasessiooni 20 min lmatil lebada on niinii hea. Tunnen, kuidas lootuseõied sügavalt masseerivad ning ajavad vere veel kiiremini voolama, et matilt tõustes on väga palju energiat. Samuti vaikselt harjutan matil paljajalu kõndimist - kindlasti superkasulik. Väga hea toode!


Image

Anni Kadri Saar

12 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Pikka aega mõtlesin ja kahtlesin kas osta, kuid kui see lõpuks ostetud sai siis alguses oli valus ja mõte et kuidas saab selle peal lamada oli hirmuäratav. Alguses oli valus ja harjumatu sellel lamada kuid nüüd hakkab juba meeldima kuigi olen seda saanud ainult lühikest aega kasutada. Ka minu elukaaslasele meeldib see väga. Kogu pere tahab seda vahepeal kasutada.


Image

Kadi Särgava

13 October, 2019

Facebook 5* arvustus

Tere! Sain Pranamat mati ja padja kingituseks vastusena kauaaegse kingisoovile, olen küll alles mõned korrad kasutanud, aga juba tunnen positiivseid mõjusid! Eesotsas just kukla, kaela ja turja pingetes, mis põhjustavad mul pidevalt peavalusid. Sutsu kahju ainult, et kinkija ei teadnud kasutada kilpkonna koodi, siis oleks mul tööl olnud üks ogaline sõber peavalu tekkimise korral.


Image

Annemarie Gerassimov

17 September, 2019

Facebook 5* arvustus

Käisin kaua piilumas - soetada või mitte. Tagasiside tundus mõjus, massöör ka soovitas ning nii saigi ostuotsus tehtud. Olen kasutanud tsirka kuu, mõni üksik päev on jäänud vahele ( ja see annab kohe tunda! ). Olen senise kogemusega väga rahul, alaselja lihased pole nii kanged, säärelihased pinges. Kõhuli pole veel julenud minna, sest need lootoslilled matil on ikka nõelteravad küll. Kiidan heaks ja julgen soovitada!


Image

Laasi Merka

22 October, 2019

Facebook 5* arvustus

Olen kasutanud matti koos padjaga paar kuud ja ma ei tea, mida ma ennem üldse selleta tegin. Igal ōhtul matil pea tundi on parim tunne üldse. Mōnusa surina tekitab ja kui hea uni pärast. Kellel veel pole, siis viimane aeg omale soetada!! Parim asi üldse !!


Image

Karin Kütt

23 October, 2019

Facebook 5* arvustus

Olen kasutanud ca 2 kuud. Töölt tulleks on hea Pranamati peal lesida. See on aidanud vabaneda pingetest, lõdvestades lihaseid. Lihtsalt suurepärane abivahend lõõgastumisel. Sinna juurde veel meditatsioon ja enesetunne on super! Masseerib hästi igat kehapiirkonda, tehes naha pehmeks ja pringiks. Jagame seda koos elukaaslasega. Väga soovitan selle kasutamist, igati õnnestunud ost.


Image

Natalia Šustrov

23 October, 2019

Facebook 5* arvustus

Подарила мужу на день рождения комплект: мат + подушка. Дарила с расчетом на то, что мне тоже пригодится. Муж каждый вечер лежит на мате, а я работая за компьютером подкладываю подушку под спину. У мужа стали меньше боли в спине, и я после работы за компьютером чувствую себя замечательно. Очень полезная для здоровья вещь! Еще понравилось то, что сделано все из качественных материалов, поэтому и цена соответствующая.


Image

Tane Tambik

05 June, 2020

Facebook 5* arvustus

Hästi mõnus asi koduseks massaažiks! :) Avastasin enda jaoks, et mugav on kasutada seda matti kott-toolis. Nii saab hästi lihtsasti avaldada survet just alaseljale, mis istuva töö pärast kõige enam tunda annab.


Image

Svetlana Zelentsova

05 June, 2020

Facebook 5* arvustus

Мне очень нравится подушка PRANAMAT. Лежу на ней каждый вечер, когда укладываю детей. Заметно реже стали беспокоить головные боли. Отлично снимает напряжение накопившееся за день. Часто рекомендую клиентам.


Image

Helja Pärnpuu

10 June, 2020

Facebook 5* arvustus

Selle suurepärase mati kinkis mulle tütar u. aasta tagasi ja ma ei kujuta ette kuidas enne seda üldse elasin. Igahommikune rituaal temaga. Kõigepealt sätin mati pea ja turja alla, siis kogu selg ja lõpuks jalad samal ajal teen energiaharjutusi. Juhtus minu matiga nii, et üks lootoslilleke tuli lahti, matt vahetati lahkesti uue vastu aga natuke läks aega selle vahetusega ja sel ajal jäin tõbiseks.