Käsitsi Euroopas valmistatud
Käsitsi Euroopas valmistatud
5-aastane garantii
5-aastane garantii
30-päevane prooviperiood
30-päevane prooviperiood
Naturaalsed materjalid
Naturaalsed materjalid
Toodetud rohelise energiaga
Toodetud rohelise energiaga
Jälgige meid

Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Vahesumma:
Allahindlus:
Kinkekaart:
Kogusumma:

Ekspressmakseviisid

Me kasutame aadressi, mis on kirjas Teie PayPalis. Saatmistasu kalkuleeritakse selle aadressi põhjal.

Kassa
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Liis
Pranamat ECO
November 19, 2021
Parim ost, mis teha sai. Aitab nii selja, kui ka peavalude vastu.
Hela Kullamäe
Pranamat ECO
November 17, 2021
Pranamat ECO
Tellisin septembris padja ja peagi tellisin lisaks komplekti padja, mati ja mini matiga. Uue padja ja mini mati kingin jõuludeks oma kallile inimesele. Olen oma ostudega väga rahul, padi ja matt on mind palju aidanud. Olen kimpus oma tiiva nukkide aluse selja valuga. Kõige rohkem teeb häda nõude pesemine või mingi muu pool kummargil tehtav töö. Kui selg juba väga valusaks läheb, teen natukeseks pausi ja ronin mati peale pikali. Varsti läheb valu väiksemaks ja saan siis oma pooleli jäänud tööd jätkata. Imestan, kuidas enne padja ja mati ostmist hakkama sain. Üks minu elu parimaid ostusid. Mul on võimalik nüüd ennast ise aidata. Tänan südamest!
Kelly Leppik
Pranamat ECO
August 17, 2021
Pranamat ECO
Väga soovitan kõigile! Vähendab lihaspingeid ning on mõnusaks lõõgastuseks - valuga harjub pikapeale ära ning see muutub väga nauditavaks! Ka Pranamati kott on väga praktiline ja kvaliteetne toode - kõik matid mahuvad kenasti kotti ära ning neid on hea hoiustada ja transportida. Tõesti väärt tooted!
Liisa Kunnus
Pranamat ECO
Juuni 12, 2021
Pranamat ECO
Parim lõõgastus peale tööd 😊
Olga Chernikova
Pranamat ECO
Aprill 30, 2021
Pranamat ECO
Если утром совсем не проснуться очень помогает чистить зубы стоя на коврике. Бодрит :) . А вечером 30 минут наоборот расслабляет и снимает напряжение. Очень советую. Это такая вещь она не нужна, пока не попробовал, после не понимаешь как жил без неё.
Liis Oja
Pranamat ECO
Aprill 30, 2021
Olen väga rahul, et soetasin endale Pranamat Eco mati ja padja. Kasutan igapäev vähemalt pool tundi ja tänu sellele on jäänud peavalud ja seljavalud vähemaks.
Ksenia Ksentitskaja
Pranamat ECO
Aprill 09, 2021
Parim leevendus pea- ning alaseljavalule, rahustab enne magamaminekut ja ergutab hommikul.
Eliis Lausvee
Pranamat ECO
Aprill 09, 2021
Pranamat ECO
Peale tööpäeva on nii mõnus ja lõõgastav mati peal lebada ja mõtteid mõlgutada või muusikat kuulata. Soovitan väga!
Helena Falilejev
Pranamat ECO
Aprill 07, 2021
Pranamat ECO
Olen rohkem kui rahul 🥰! Tellisin endale komplekti- matt ja padi https://pranamat.ee/eshop/komplekt-matt-ja-padi/black-edition . Vähemaks on jäänud igapäevased meeletud pea- ja seljavalud.
Julija Kuldvee
Pranamat ECO
Aprill 05, 2021
Pranamat ECO
Olen väga rahul komplektiga. Mul on padi ja matt. Patja kasutan reaalselt iga õhtu uinumiseks ja kaela masseerimiseks. Ka lapsed armastavad aegajalt paljajalu matil tatsata. Väga mõnus asi.
Maarja Pikorainen
Pranamat ECO
Aprill 04, 2021
Pranamat ECO
Ostsin endale kingituseks selle komplekti: https://pranamat.ee/eshop/komplekt-matt-padi-ja-mini/black-edition ülimõnus massaaž, teinekord on olnud ka väike alaselja valu ja juba paari minuti pärast on väga okei olla kui Pranamat ECO toodet kasutada, minule on see igatahes väga abiks olnud. Super toode, soovitan kõigile :)
Marianne Põld
Pranamat ECO
November 18, 2020
Kiidan- väga hea toode!
Suutsin abikaasa kõrvalt hakata ka kasutama , just peale teie mati ostu, teistega ei suutnud.
Pranamati matt on parem kui teised samalaadsed või mitu korda odavamad matid.
Soovitan teistele ka just teie oma👍
Jelena Lill
Pranamat ECO
Oct 21, 2020
Pranamat ECO
Pranamat eco kinkis mulle tütar. Kasutan igapäevaselt, võtan kaasa ka suvilasse. Aitab lõõgastuda ja ergutada vereringe. Olen tootega väga rahul.
Jaanika Look
Pranamat ECO
Oct 21, 2020
Pranamat ECO on meie peres alates nov 2019. Kõigepealt kingitus mehele, siis ämmale ja suvel ostsin ka endale. :) Kasutame kõik igapäevaselt ,aitab suurepäraselt igasuguste pingete ja valu vastu, kiirendab vereringet ja ainevahetust. Super toode!!!
Kati Lillemets
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Pranamat ECO
Matt on muutunud asendamatuks kaaslaseks meie perele. Parem uni ja vähem lihaspingeid!
Kelly Treu
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Sõna “massaaz” võib tekitada küll segadust, sest kui sa ootad sealt klassikalist lõõgastavat tunnet, mis klassikalises massaazis tekib siis päris seda sealt ei saa. Küll aga on see sõna õigustatud kui mõelda, mida klassikaline massaaz veel annab. Aitab väga hästi pingete ja valu vastu, kiirendab vereringet ja ainevahetust. Kokkuvõttes on viimased mainitud ju tegelikult kõige olulisemad! Survet kehale saad ise pehmendada ja/või tugevdada erinevatel viisidel, mis on eriti suur pluss. 😇
Katrin Aasma
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Pranamat ECO
Mulle väga meeldib pranamati pehmus seal peal olles ja teravus, kui sinna end sättida, soovitan soojalt!💝
Tiina Arras
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Olin pikalt piilunud Pranmati tooteid ja olen väga rahul kui ma need lõpuks omale soetatud sain. Oman töö juures kontoritoolis Pranamat mini. See on mul tööpäeviti pidevas kasutuses istumise all. Parim asi üldse, see leevendab mu jala paistetamise vaegusi, sest parandab vereringet ja õhtul ei ole jalad valusad ega paistes enam. Kodus on mul täiskomplekt, mis aitab leevendada selja ja kaela vaegusi. Oma isiklik massaaži komplekt. Mul pole ammu olnud nahk nii sile. Soovitan enda poolt kindlasti ;)!
Helja Pärnpuu
Pranamat ECO
Juuni 10, 2020
Pranamat ECO
Selle suurepärase mati kinkis mulle tütar u. aasta tagasi ja ma ei kujuta ette kuidas enne seda üldse elasin🙂Igahommikune rituaal temaga. Kõigepealt sätin mati pea ja turja alla, siis kogu selg ja lõpuks jalad samal ajal teen energiaharjutusi. Juhtus minu matiga nii, et üks lootoslilleke tuli lahti, matt vahetati lahkesti uue vastu aga natuke läks aega selle vahetusega ja sel ajal jäin tõbiseks 😇
Svetlana Zelentsova
Pranamat ECO
Juuni 05, 2020
Мне очень нравится подушка PRANAMAT. Лежу на ней каждый вечер, когда укладываю детей. Заметно реже стали беспокоить головные боли. Отлично снимает напряжение накопившееся за день. Часто рекомендую клиентам.
Tane Tambik
Pranamat ECO
Juuni 05, 2020
Pranamat ECO
Hästi mõnus asi koduseks massaažiks! :) Avastasin enda jaoks, et mugav on kasutada seda matti kott-toolis. Nii saab hästi lihtsasti avaldada survet just alaseljale, mis istuva töö pärast kõige enam tunda annab.
Karin Kütt
Pranamat ECO
Oct 23, 2019
Olen kasutanud ca 2 kuud. Töölt tulleks on hea Pranamati peal lesida. See on aidanud vabaneda pingetest, lõdvestades lihaseid. Lihtsalt suurepärane abivahend lõõgastumisel. Sinna juurde veel meditatsioon ja enesetunne on super! Masseerib hästi igat kehapiirkonda, tehes naha pehmeks ja pringiks. Jagame seda koos elukaaslasega. Väga soovitan selle kasutamist, igati õnnestunud ost.
Natalia Šustrov
Pranamat ECO
Oct 22, 2019
Подарила мужу на день рождения комплект: мат + подушка. Дарила с расчетом на то, что мне тоже пригодится. Муж каждый вечер лежит на мате, а я работая за компьютером подкладываю подушку под спину. У мужа стали меньше боли в спине, и я после работы за компьютером чувствую себя замечательно. Очень полезная для здоровья вещь!
Еще понравилось то, что сделано все из качественных материалов, поэтому и цена соответствующая.
Kadi Särgava
Pranamat ECO
Oct 13, 2019
Tere! Sain Pranamat mati ja padja kingituseks vastusena kauaaegse kingisoovile, olen küll alles mõned korrad kasutanud, aga juba tunnen positiivseid mõjusid :) eesotsas just kukla, kaela ja turja pingetes, mis põhjustavad mul pidevalt peavalusid. Sutsu kahju ainult, et kinkija ei teadnud kasutada kilpkonna koodi, siis oleks mul tööl olnud üks ogaline sõber peavalu tekkimise korral :)