Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Liis
Pranamat ECO
November 19, 2021
Parim ost, mis teha sai. Aitab nii selja, kui ka peavalude vastu.
Hela Kullamäe
Pranamat ECO
November 17, 2021
Pranamat ECO
Tellisin septembris padja ja peagi tellisin lisaks komplekti padja, mati ja mini matiga. Uue padja ja mini mati kingin jõuludeks oma kallile inimesele. Olen oma ostudega väga rahul, padi ja matt on mind palju aidanud. Olen kimpus oma tiiva nukkide aluse selja valuga. Kõige rohkem teeb häda nõude pesemine või mingi muu pool kummargil tehtav töö. Kui selg juba väga valusaks läheb, teen natukeseks pausi ja ronin mati peale pikali. Varsti läheb valu väiksemaks ja saan siis oma pooleli jäänud tööd jätkata. Imestan, kuidas enne padja ja mati ostmist hakkama sain. Üks minu elu parimaid ostusid. Mul on võimalik nüüd ennast ise aidata. Tänan südamest!
Kelly Leppik
Pranamat ECO
August 17, 2021
Pranamat ECO
Väga soovitan kõigile! Vähendab lihaspingeid ning on mõnusaks lõõgastuseks - valuga harjub pikapeale ära ning see muutub väga nauditavaks! Ka Pranamati kott on väga praktiline ja kvaliteetne toode - kõik matid mahuvad kenasti kotti ära ning neid on hea hoiustada ja transportida. Tõesti väärt tooted!
Liisa Kunnus
Pranamat ECO
Juuni 12, 2021
Pranamat ECO
Parim lõõgastus peale tööd 😊
Olga Chernikova
Pranamat ECO
Aprill 30, 2021
Pranamat ECO
Если утром совсем не проснуться очень помогает чистить зубы стоя на коврике. Бодрит :) . А вечером 30 минут наоборот расслабляет и снимает напряжение. Очень советую. Это такая вещь она не нужна, пока не попробовал, после не понимаешь как жил без неё.
Liis Oja
Pranamat ECO
Aprill 30, 2021
Olen väga rahul, et soetasin endale Pranamat Eco mati ja padja. Kasutan igapäev vähemalt pool tundi ja tänu sellele on jäänud peavalud ja seljavalud vähemaks.
Ksenia Ksentitskaja
Pranamat ECO
Aprill 09, 2021
Parim leevendus pea- ning alaseljavalule, rahustab enne magamaminekut ja ergutab hommikul.
Eliis Lausvee
Pranamat ECO
Aprill 09, 2021
Pranamat ECO
Peale tööpäeva on nii mõnus ja lõõgastav mati peal lebada ja mõtteid mõlgutada või muusikat kuulata. Soovitan väga!
Helena Falilejev
Pranamat ECO
Aprill 07, 2021
Pranamat ECO
Olen rohkem kui rahul 🥰! Tellisin endale komplekti- matt ja padi https://pranamat.ee/eshop/komplekt-matt-ja-padi/black-edition . Vähemaks on jäänud igapäevased meeletud pea- ja seljavalud.
Julija Kuldvee
Pranamat ECO
Aprill 05, 2021
Pranamat ECO
Olen väga rahul komplektiga. Mul on padi ja matt. Patja kasutan reaalselt iga õhtu uinumiseks ja kaela masseerimiseks. Ka lapsed armastavad aegajalt paljajalu matil tatsata. Väga mõnus asi.
Maarja Pikorainen
Pranamat ECO
Aprill 04, 2021
Pranamat ECO
Ostsin endale kingituseks selle komplekti: https://pranamat.ee/eshop/komplekt-matt-padi-ja-mini/black-edition ülimõnus massaaž, teinekord on olnud ka väike alaselja valu ja juba paari minuti pärast on väga okei olla kui Pranamat ECO toodet kasutada, minule on see igatahes väga abiks olnud. Super toode, soovitan kõigile :)
Marianne Põld
Pranamat ECO
November 18, 2020
Kiidan- väga hea toode!
Suutsin abikaasa kõrvalt hakata ka kasutama , just peale teie mati ostu, teistega ei suutnud.
Pranamati matt on parem kui teised samalaadsed või mitu korda odavamad matid.
Soovitan teistele ka just teie oma👍
Jelena Lill
Pranamat ECO
Oct 21, 2020
Pranamat ECO
Pranamat eco kinkis mulle tütar. Kasutan igapäevaselt, võtan kaasa ka suvilasse. Aitab lõõgastuda ja ergutada vereringe. Olen tootega väga rahul.
Jaanika Look
Pranamat ECO
Oct 21, 2020
Pranamat ECO on meie peres alates nov 2019. Kõigepealt kingitus mehele, siis ämmale ja suvel ostsin ka endale. :) Kasutame kõik igapäevaselt ,aitab suurepäraselt igasuguste pingete ja valu vastu, kiirendab vereringet ja ainevahetust. Super toode!!!
Kati Lillemets
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Pranamat ECO
Matt on muutunud asendamatuks kaaslaseks meie perele. Parem uni ja vähem lihaspingeid!
Kelly Treu
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Sõna “massaaz” võib tekitada küll segadust, sest kui sa ootad sealt klassikalist lõõgastavat tunnet, mis klassikalises massaazis tekib siis päris seda sealt ei saa. Küll aga on see sõna õigustatud kui mõelda, mida klassikaline massaaz veel annab. Aitab väga hästi pingete ja valu vastu, kiirendab vereringet ja ainevahetust. Kokkuvõttes on viimased mainitud ju tegelikult kõige olulisemad! Survet kehale saad ise pehmendada ja/või tugevdada erinevatel viisidel, mis on eriti suur pluss. 😇
Katrin Aasma
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Pranamat ECO
Mulle väga meeldib pranamati pehmus seal peal olles ja teravus, kui sinna end sättida, soovitan soojalt!💝
Tiina Arras
Pranamat ECO
Oct 20, 2020
Olin pikalt piilunud Pranmati tooteid ja olen väga rahul kui ma need lõpuks omale soetatud sain. Oman töö juures kontoritoolis Pranamat mini. See on mul tööpäeviti pidevas kasutuses istumise all. Parim asi üldse, see leevendab mu jala paistetamise vaegusi, sest parandab vereringet ja õhtul ei ole jalad valusad ega paistes enam. Kodus on mul täiskomplekt, mis aitab leevendada selja ja kaela vaegusi. Oma isiklik massaaži komplekt. Mul pole ammu olnud nahk nii sile. Soovitan enda poolt kindlasti ;)!
Helja Pärnpuu
Pranamat ECO
Juuni 10, 2020
Pranamat ECO
Selle suurepärase mati kinkis mulle tütar u. aasta tagasi ja ma ei kujuta ette kuidas enne seda üldse elasin🙂Igahommikune rituaal temaga. Kõigepealt sätin mati pea ja turja alla, siis kogu selg ja lõpuks jalad samal ajal teen energiaharjutusi. Juhtus minu matiga nii, et üks lootoslilleke tuli lahti, matt vahetati lahkesti uue vastu aga natuke läks aega selle vahetusega ja sel ajal jäin tõbiseks 😇
Svetlana Zelentsova
Pranamat ECO
Juuni 05, 2020
Мне очень нравится подушка PRANAMAT. Лежу на ней каждый вечер, когда укладываю детей. Заметно реже стали беспокоить головные боли. Отлично снимает напряжение накопившееся за день. Часто рекомендую клиентам.
Tane Tambik
Pranamat ECO
Juuni 05, 2020
Pranamat ECO
Hästi mõnus asi koduseks massaažiks! :) Avastasin enda jaoks, et mugav on kasutada seda matti kott-toolis. Nii saab hästi lihtsasti avaldada survet just alaseljale, mis istuva töö pärast kõige enam tunda annab.
Karin Kütt
Pranamat ECO
Oct 23, 2019
Olen kasutanud ca 2 kuud. Töölt tulleks on hea Pranamati peal lesida. See on aidanud vabaneda pingetest, lõdvestades lihaseid. Lihtsalt suurepärane abivahend lõõgastumisel. Sinna juurde veel meditatsioon ja enesetunne on super! Masseerib hästi igat kehapiirkonda, tehes naha pehmeks ja pringiks. Jagame seda koos elukaaslasega. Väga soovitan selle kasutamist, igati õnnestunud ost.
Natalia Šustrov
Pranamat ECO
Oct 22, 2019
Подарила мужу на день рождения комплект: мат + подушка. Дарила с расчетом на то, что мне тоже пригодится. Муж каждый вечер лежит на мате, а я работая за компьютером подкладываю подушку под спину. У мужа стали меньше боли в спине, и я после работы за компьютером чувствую себя замечательно. Очень полезная для здоровья вещь!
Еще понравилось то, что сделано все из качественных материалов, поэтому и цена соответствующая.
Kadi Särgava
Pranamat ECO
Oct 13, 2019
Tere! Sain Pranamat mati ja padja kingituseks vastusena kauaaegse kingisoovile, olen küll alles mõned korrad kasutanud, aga juba tunnen positiivseid mõjusid :) eesotsas just kukla, kaela ja turja pingetes, mis põhjustavad mul pidevalt peavalusid. Sutsu kahju ainult, et kinkija ei teadnud kasutada kilpkonna koodi, siis oleks mul tööl olnud üks ogaline sõber peavalu tekkimise korral :)
Leili-Ly Onno
Pranamat ECO
Oct 09, 2019
Tellisin Pranamat mati ja padja küll mehele, aga kasutame seda kogu perega. Eriti hästi mõjub alaseljale ja turjale. Õhtul 20-30 minutit põrandal matil pikutades aitab alaselja valudele hästi.
Päris paljajalu veel ei ole proovinud peal olla, aga plaanis on kindlasti!
Iti-Riin Jaagant
Pranamat ECO
September 28, 2019
Tellisin Pranamat ECO mati ja padja ning kasutan iga päev. Nüüdseks olen kasutanud umbes kuu ja olen väga rahul. Olen hommikuinimene ning peale kerget joogasessiooni 20 min lmatil lebada on niinii hea. Tunnen, kuidas lootuseõied sügavalt masseerivad ning ajavad vere veel kiiremini voolama, et matilt tõustes on väga palju energiat. Samuti vaikselt harjutan matil paljajalu kõndimist - kindlasti superkasulik. Väga hea toode!
Mari Anne
Pranamat ECO
September 17, 2019
Käisin kaua piilumas - soetada või mitte. Tagasiside tundus mõjus, massöör ka soovitas ning nii saigi ostuotsus tehtud. Olen kasutanud tsirka kuu, mõni üksik päev on jäänud vahele ( ja see annab kohe tunda! ). Olen senise kogemusega väga rahul, alaselja lihased pole nii kanged, säärelihased pinges. Kõhuli pole veel julenud minna, sest need lootoslilled matil on ikka nõelteravad küll. Kiidan heaks ja julgen soovitada!👌
Anni Kadri Saar
Pranamat ECO
September 12, 2019
Pikka aega mõtlesin ja kahtlesin kas osta, kuid kui see lõpuks ostetud sai siis alguses oli valus ja mõte et kuidas saab selle peal lamada oli hirmuäratav. Alguses oli valus ja harjumatu sellel lamada kuid nüüd hakkab juba meeldima kuigi olen seda saanud ainult lühikest aega kasutada. Ka minu elukaaslasele meeldib see väga. Kogu pere tahab seda vahepeal kasutada. 🙂
Keidi Tammik
Pranamat ECO
September 06, 2019
Väga mõnna matt😊 Kasutan seda hommikul nt. , panen maha ja seni kaua kui putru keedan masseerib see minu taldasid ja ergutab üles😊🙂Ja peale tööd mõnulen selili, kõhuli jne. Täiega hea matt♥️Kiidan 100% heaks😉😊
Moonika Mägi
Pranamat ECO
September 04, 2019
Tellisin Pranamat mati tütrele, kes järjepidevalt on tegelenud vasaraheitmisega juba 7 aastat. Lisaks käib teenindajana restoranis ja pubis tööl. Kõik see tekitab seljavalusid ja jalgade väsimust. Alati kui koju jõuab ja kõigest puhkehetk üle jääb, heidab matile. Pranamatil lebamine paneb vereringe paremini tööle ja järgmisel päeval on kergem tunne.
Eevi Poks
Pranamat ECO
September 04, 2019
Kasutan seda iga päev peale pingelist tööpäeva. Olen kasutanud paar kuud, alaselja valud on vähenenud, aga päris ära kadunud ei ole, mul on usku sellesse massaaži. Soovitan kindlasti!
Teevi Pau
Pranamat ECO
August 27, 2019
Olen Pranamati umbes kuu aega kasutanud. Pärast trenni lihaste taastamiseks või aktiivset päeva lühike lamamine Pranamatil andis mõnusa energia. Nüüd, mil olen olnud nädal aega reisil, kahetsen, et seda kaasa ei võtnud, sest pärast aktiivset päeva ja ringi tammumist oleks ergutav ja turgutav jalatallamassaaž igati ära kulunud. Järgmine kord olen juba targem 🙌
Anu Ehamaa
Pranamat ECO
August 26, 2019
Mul on Pranamat u kuu aega olnud. Ja kasutan igapäevaselt. Mulle meeldib see nö magus valu mida ta tekitab. Olen ka sõpradele kiitnud toodet! Lisaks näeb ta ilus välja. Ainus kes Pranamati vihkab on mu kassihärra. Vaatamata korduvatele katsetele, ei ole ta sinna peale magama suutnud minna, talle kohe üldse need torkivad ogad ei sobi 😀. Aga mulle see sobib- konkurente vähem.🍀
Stella Makstin
Pranamat ECO
August 18, 2019
Olen Pranamat ECO matti kasutanud umbes ühe kuu vältel. Kui matiga esimest tutvust tegin, tundus üsna hirmuäratav ja uskumatu, et suudaksin sellele pikali heita. Praeguseks on aga sellest saanud peaaegu rituaal. Iga päev püüan leida veidi aega, et sellel lesida. Olen saanud leevendust oma kroonilisele puusavalule ja loodan, et hommikune matil püsti sammumine lisab energiat algavasse päeva. Olen oma ostuga väga rahul.
Tatjana Veiman
Pranamat ECO
August 17, 2019
Использую постоянно, особенно подушку. У кого проблемы со сном, настоятельно рекомендую, хорошо расслабляет все мышцы. Качественное, красивое изделие, быстрая доставка,хороший подарок и для мужчин и для женщин. Советую не экономить и купить сразу комплект с сумкой, которая необходима для компактного хранения или путешествий. Ваше здоровье в ваших руках!
Katrin Allas
Pranamat ECO
August 16, 2019
Pranamat padjaga on väga hea leevendada oma turja kui ka alaselja valusid. Samuti meeldib mulle peale sauna lamada pranamat matil ning vaadata telekat. See on lausa kaks head asja ühes - nautida lemmikfilmi ja massaaži. ❤️
Ann-Marii Joab
Pranamat ECO
August 10, 2019
Pranamat on ideaalne väsinud jalgade turgutaja 🙌🏻👣
Mariliis Pinn
Pranamat ECO
August 08, 2019
Mul on juba aastaid selg valutanud ja hommikul voodist välja saamine oli eriti valus. Enda meelest olen juba kõike proovinud ja siis otsustasin ikka, et proovin ogamatti. Istun/laman õhtul sellel ja hommikul ei ole voodist välja saamine enam piin :) Ma olen matti kasutanud ainult paar nädalat aga tõesti valutab selg vähem ja pannes mati nii, et see ulatab kukla alla, maseerivad selle ogad nii mõnusasti kukla nahka :)
Nelly Fridel
Pranamat ECO
August 08, 2019
Купила в подарок родителям и они остались очень довольны!🧘‍♀️ Не перестают благодарить за, действительно, полезный для здоровья подарок!🧘‍♂️ Очень сложно было определиться с цветом 🌈, палитра большая и каждый найдёт для себя что-то подходящее. Советую! 👍
Sandra Remmelgas
Pranamat ECO
August 07, 2019
Väga kiire tarne. Kirjas oli 5-6 tööpäeva, aga tegelikult jõudis juba teisel tööpäeval.
Esimesed kaks päeva oli mati kasutamine pigem valus ja ebameeldiv tegevus, kuid kolmandal päeval oli juba päris mõnus ja sealt edasi hakkasin ka erinevusi märkama.
Nädalaga olid igapäevased pingepeavalud kadunud ja rohtu ei pidanud enam võtma. Äge seljavalu ei häirinud samuti enam igapäevaelu. Lisaks tõmbus sünnitusjärgselt välja veninud kõhunahk tagasi pingule.
Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et kui õhtul matti kasutan, siis öösel magan nagu nott...
Äge asi ja oma hinda väärt!
Elena Segen
Pranamat ECO
August 06, 2019
Полезный и очень качественный комплект (коврик + подушка). Рекомендую для снятия напряжения и боли в спине и ногах, для улучшения сна. Полезен как взрослым , так и детям. Я также использую его для занятий.
Анастасия Брусилова
Pranamat ECO
August 05, 2019
эту любовь я собиралась приобрести несколько лет , по рекомендации подруги , теперь у меня и у моих близких спина и другие части тела всегда в отличном состоянии , спасибо вам за это🙏🤗😍
Karin Laus
Pranamat ECO
August 05, 2019
Mõnus hommikune ergutus - äratab üles ja teeb olemise värskemaks. Ja kui jalad on päevapeale väsinud, siis annab mati peal kõndimine ka neile uut energiat.
Eveliis Kund-Zujev
Pranamat ECO
August 02, 2019
Olin alguses skeptiline, kartsin, et on liiga valus. Nüüd on saanud asendamatuks, see nö valu on nii mõnus, et jään tihti pikalt matile lebama teleka ette. Mulle tudnub, et see peaks igal kontoritöötajal lausa kohustuslik olema, aitab väga leevendada istuvast tööst tingitud seljavalu/stressi
Julia Saburova
Pranamat ECO
Juuli 30, 2019
Mu väga hea abiline, Pranamat ECO aitab pinged leevendada peale pika tööpäeva. Soovitan kindlasti!
Monika Münzer
Pranamat ECO
Juuli 26, 2019
Väga mõnus massöör, kasutan igapäevaselt, soovitan kindlasti.
Massaaži kellelegi?
Meieeluilu arvamus
Juuli 17, 2019
Pranamat ECO
Gerli Roosme
Pranamat ECO
Juuli 15, 2019
Pranamat komplekt on mul kasutusel igapäevaselt. Väga mõnus ja mul aitab see leevendada lihaspingeid peale trenni! Igati väärt oma hinda!
Pranamat ECO - nii mõnusalt valus!
Juuni 05, 2019
Pranamat ECO
Mis on Pranamat ECO ja kuidas see töötab?
Karina Murane
Pranamat ECO
Mai 16, 2019
Pranamat on mul juba 6 kuud ja olen ikka veel entusiastlik. Vastupidiselt oodatule ei seisa see unustatuna kuskil nurgas. Algselt oli mul kaks eesmärki - vähem seljavalu ja vähem tselluliiti. 3 kuud pärast üsna regulaarset kasutamist võisin omale juba uued eesmärgid seada. Selg enam ei valuta ja nahk on ka oluliselt ilusam. Selles Pranamati võlu ongi, elus juhtub koguaeg asju ja mul ei ole alati selle jaoks aega, aga ta on endiselt siin ja ootab, et saaks ükskõik mis ajal mu elu helgemaks muuta. Erinevalt sellest kui ei jõua kokkulepitud ajal massaaži minna ja pead uut aega kuu või kaks ootama. Ja oma elukaaslasega tuleb mul pranamattimise pärast lausa võidelda. Tal on üsna stressirohked päevad ja õhtuti on tal Pranamatti parema une jaoks vaja. Tuleb perre ka teine Pranamat osta! 🥰
Anastassija Joffe
Pranamat ECO
Mai 15, 2019
Kasutan iga päev! Mõnus! Soovitan!!
Pranamat ECO on parim kingitus!
Pranamat ECO telesaates Naudime Elu
Detsember 18, 2019
Pranamat ECO
Imeline massaažimatt
Heleka Pranamat ECO arvustus
Mai 29, 2020
Pranamat ECO
Elupäästja Pranamat ECO
Helekas veelkord massaažikomplektist
Juuli 08, 2020
Pranamat ECO