Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Kohaletoimetamise ja tagastamise poliitika

Järgnevad tingimused kehtivad kõigile kauba ostmise tellimustele veebilehe e-poest. Palun prindi omale nendest lehekülgedest koopia.

Saadavus

Toodete tarne sellelt veebilehelt oleneb saadavusest ning meil ei pruugi olla alati võimalik Sind ostu hetkel teavitada, kas toode on laos olemas. Sellisel haruldasel juhul pakume me hoolikalt valitud alternatiivi või tagastame raha.

Meie leping

Kui Sa sooritad tellimuse veebilehelt pranamat.ee, saadame Sulle e-maili aadressile kinnituseks arve ja tellimuse detailid. Tellides väljendad soovi meilt mõnda toodet osta – Sinu soov on aktsepteeritud, kui oleme tellimuse Sinuni toimetanud. Toode või tooted, mis on osa samast tellimusest, ent mida ei toimetatud kohale, ei moodusta osa lepingust.

Kohaletoimetamine

On võimalik, et kohaletoimetatud tellimuste hind varieerub vastavalt piirkonnale ja valitud kohaletoimetamise meetodile. Täpne info kohaletoimetamise maksumuse ja tingimuste kohta on nähtaval tellimuse kassas ning on kirjas ka kinnitavas arves, mis saadetakse Sinu e-mailile. Me jätame omale õiguse küsida kohaletoimetamise eest lisatasu juhul, kui tellimuse kohaletoimetamine osutub standardist oluliselt kallimaks. Sellisel juhul, olles tellimuse kätte saanud, võtame Sinuga ühendust, et teavitada Sind lisakuludest ning Sul on võimalus otsustada, kas lisakulud tasuda ja tellimusega jätkata, oma tellimuse mahtu vähendada või tellimus tühistada. Kõik tellimused läkitatakse ühe tööpäeva jooksul peale makse kohalejõudmist. Eritingimustel kohaletoimetamine võib olla võimalik. Palun võta teadmiseks, et tellimuse toimetab kohale kolmas osapool, seega ei saa me võtta vastutust postisüsteemi põhjustatud hilinemiste eest. Kui Sinu tellimus ei jõua Sinuni, võta meiega ühendust. Kui tellimus on läinud kaotsi kolmanda osapoole süül, ei saa me kahju hüvitada.

Tootekirjeldused

Me püüame igati kindlustada, et kõik detailid, kirjeldused ja toote maksumused, mis on kirjas veebilehel, vastaksid tõele sel hetkel, kui need on sinna kirjutatud. Me jätame omale õiguse keelduda tellimustest, mille puhul toote info on valesti üles tähendatud, sealhulgas hinnad ja soodustused.

Tühistamine ja tagastused

Me pakume 30-päevast tagastusvõimalust, mis algab päevast, mil oma tellimuse kätte saad. Kõik tagastatavad tooted peavad meieni jõudma mõistlikus seisukorras (kahjustamata) selle perioodi sees. See ei mõjuta Sinu seaduslikke õigusi. Kui tagastatud toode või tooted on meieni jõudnud mõistlikus seisukorras hüvitame Sulle toodete väärtuse. Raha tagastatakse 10 päeva jooksul. Tagasisaatmise maksumust ei hüvitata. Ühtlasi ei hüvitata ka toote Sinuni toimetamise maksumust. Palun võta arvesse, et tagasisaatmise maksumus võib olla suurem kui toote Sinuni toimetamise maksumus. Et toodet tagastada, võta meiega edasiseks nõustamiseks ühendust e-maili või kontaktvormi teel.