Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Kohaletoimetamise ja tagastamise poliitika

Järgnevad tingimused kehtivad kõigile kauba ostmise tellimustele www.pranamat.ee e-poest.

Tühistamine ja tagastused

Kõikidel meie toodetel on 30 päevane tagastusvõimalus, mis jõustub kauba kättesaamise kuupäevast. Kui tooted ei vasta Teie ootustele, saate need selle aja jooksul tagastada. Kui soovite tooted tagastada, võtke meiega ühendust e-posti teel, aadressil [email protected]

Teil on õigus tooteid proovida, kuid tagastamisel peavad need olema algses seisukorras, kahjustamata ja originaalpakendis. Palun hoidke alles makse- ja kohaletoimetamise dokumendid.

Kui tagastatud toode või tooted on meieni jõudnud mõistlikus seisukorras hüvitame Teile toodete väärtuse. Raha tagastatakse 10 päeva jooksul. Kauba kohaletoimetamise ja tagastamise kulusid ei hüvitata. Kauba tagastamise saatmiskulu võib olla suurem kui tellimisel tasusite.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise hind võib olenevalt valitud piirkonnast ja kohaletoimetamisviisist erineda. Täpne info kohaletoimetamise maksumuse ja tingimuste kohta on nähtav tellimuse tegemise ajal ning lisatakse ka e-kirjaga saadetavasse tellimuse kinnitusse.

Jätame omale õiguse küsida kohaletoimetamise eest lisatasu juhul, kui tellimuse kohaletoimetamine osutub tavapärasest oluliselt kallimaks. Sellisel juhul võtame teiega pärast tellimuse kättesaamist ühendust, informeerime Teid lisakuludest ja Teil on võimalus otsustada, kas tasute lisakulud ja jätkate tellimusega või tühistate selle.

Kui Teie tellimus on saatmiseks valmis, saate e-kirjaga lingi, mis võimaldab Teil saadetist jälgida. Reeglina toimetatakse saadetised Eestis kohale 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Pühade ja suuremate kampaaniate ajal võivad tarneajad olla pikemad. Kuna tellimused toimetab kohale kolmas osapool, ei saa me võtta vastutust saatmisega seotud viivituste eest.

Kui tellimus ei jõua Teieni, võtke meiega ühendust e-posti teel, aadressil [email protected]

Tollimaksud

Kui riik, kuhu Teie tellimus toimetatakse, asub väljaspool Euroopa Liitu, tuleb Teil täiendavalt tasuda ka tollimaks. Meil ei ole tollimaksude üle kontrolli ja me ei oska öelda nende suurust.

Tollipoliitika on riigiti erinev, seega võtke lisateabe saamiseks ühendust oma kohaliku tolliasutusega.

Kui tellimus on kingitus, on pakendil küll märge "Kingitus", kuid kauba hind on tollivormil siiski märgitud. Toll nõuab, et me kirjutaksime kingituse väärtuse otse pakile.