Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Korduma kippuvad küsimused


Kõik, mida PRANAMAT ECOst teada tahtsite ja rohkemgi veel.

 • Kui tihti peaksin Pranamat ECOt kasutama?
  Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta Pranamat ECOt igapäevaselt ning siis, kui tunned vajadust. Me soovitame Sul võtta Pranamat ECO osaks oma igapäevasest rutiinist. Näiteks võid seda kasutada igal õhtul peale hambapesu, kui oled valmis voodisse minema. Või aseta see oma kontoritoolile esimeseks 20ks minutiks iga tööpäeva alguses.
 • Kui suur on Pranamat ECO matt?
  Pranamat ECO pind on suurem kui enamikul massaažimattidel. 28,7 x 17,7 in (45 x 73 cm) suurus on piisav, et katta kogu Sinu selg. See võimaldab maksimaalset kokkupuudet spetsiaalsete lootosekujuliste massaažinupukestega ning aitab kaasa tõeliselt efektsele kogemusele.
 • Kas mu Pranamat ECO tuleb koos kasutusjuhistega?
  Jah, kõigi Pranamat ECOdega tuleb kaasa kasutusjuhend. See on tõlgitud inglise, hispaania, vene, läti ja eesti keelde.
 • Kas Pranamat ECO toodetel on OEKO-Tex sertifikaat?
  Pranamat ECO tooted on testitud vastavalt STANDARDILE 100 OEKO-TEX poolt ja on sertifitseeritud. Sertifikaadi number on VN025 155799.
 • Kus Pranamat ECO toodetud on?
  Me valmistame kõik Pranamat ECO tooted ise, armastusega ja käsitsi, ilusas Lätis (Euroopa Liit). Meie osavad käsitöölised töötavad rangete standardite järgi, hoolitsedes iga väikese nõelapiste eest. Me ei tarni tooteid sisse, kuna meie tootmine on eetiline ning me peame teadma, et toimetame selle Sinuni parima võimaliku kvaliteediga.
 • Kui kiiresti märkan esimesi tulemusi?
  Tulemused on märgatavad peale esimest paari massaažiminutit, alates kuumatundest nahal. Peale ligikaudu 10 minutit hakkad tundma mugavust ja rahu.

 • Kuidas ma saan esitada garantiinõude?
  Kui Sinuni jõuab defektne toode või midagi läheb valesti garantiiperioodi jooksul, esita palun avaldus aadressil [email protected], kirjeldades defekti ja lisades veast foto.
 • Kust ma leian Pranamat ECO kasutusjuhendi?
  Detailne kasutusjuhend asub Sinu Pranamat ECO karbis.
 • Kui kaua mu garantii kestab?
  Me valmistame kõik ise, Euroopas ja käsitööna ning järgides rangeid kvaliteedi- ja eetikastandardeid. Seetõttu on kõigil meie toodetel 5-aastane garantii.
 • Kuidas vahetada garantiitooteid?
  Pranamat ECO garantiiperiood on 5 aastat. Palun hoia alles kõik originaalsed makse ja kohaletoimetamise dokumendid. Kui tagastad vigase toote selle ajaperioodi jooksul, saadame Sulle uue. Palun esita maksetõend, arve ja oma asendustaotlus, kirjutades meile aadressil [email protected] Seejärel jagame Sulle edasisi juhiseid.

 • Kas lapsed võivad Pranamat ECOt kasutada?
  Paljudele lastele meeldib Pranamat ECOt kasutada. Kui Sinu laps kasutab Pranamat ECOt, peaks täiskasvanu teda pidevalt jälgima, kuna massaažinupukesed on teravad. Lapse nahk on eriti tundlik, seega soovitame me ihu ja mati vahele asetada linase kanga või puuvillase särgi ning piirata kasutust 10-15 minutile. Oleme saanud vanematelt tagasisidet, et nad lubavad oma lapsel õrnalt sõrmeotstega lootoslille katsuda, et arendada motoorseid oskusi. Mõned vanemad julgustavad oma lapsi istuvas asendis õrnalt jalataldu matile suruma.
 • Mis on Pranamat ECO kasutamise riskid?
  Palun vaata meie Meditsiinilisest vastutusest loobumist rohkema info saamiseks.
 • Milliste kehaosade massaažiks võib Pranamat ECOt kasutada?
  Pranamat ECO on disainitud selja, kaela, käte ja jalgade massaažiks. Seda võib kasutada ka pea (pealae ja külgede) massaažiks. Pranamati ei ole soovitav kasutada näo, rinna ja reie sisekülgede piirkonnas.
 • Kas ma tohin Pranamat ECOt kasutada, kui olen rase?
  Raseduse ajal on Pranamat ECO kasutamine rangelt mittesoovitatav, eriti raseduse esimese trimestri jooksul, nagu ka massaaž, kui seda ei teosta vastav spetsialist. Kui Su laps on juba ilmale tulnud, on Pranamat ECO aga värsketele emadele imeline abi. Paljud meie kliendid on just emaks saanud – jälgi meie sotsiaalmeedia lehti ning liitu Pranamat perekonnaga!
 • Kas Pranamat ECO kasutamine on valus?
  See on individuaalne, aga paremini sobiks olukorda kirjeldama "mõneks hetkeks ebamugav". Mõned inimesed tunnevad meeldivat kõditunnet ja kuumust, kui kasutavad matti esimest korda. Siiski, enamikul inimestel võtab mõned minutid, et lõõgastuda ja kaks või kolm sessiooni, et olukorda tõeliselt nautida. Me soovitame alustada lühikeste, 5-10 minutiliste kasutuskordadega. Kui Sul on väga tundlik nahk ja Sa tunned ebamugavust, pane massaaži ajaks selga õhuke puuvillasest kangast särk.
 • Kuidas ma Pranamat ECOt kasutan?
  Lähed lihtsalt lamavasse asendisse ja asetad Pranamat ECO oma selja, õlgade, kaela või mõne muu kehaosa alla, mida soovid masseerida (välja arvatud nägu). Sa võid Pranamat ECOl istuda või seista või avaldada jalgadele kerget survet istuvast positsioonist. Pranamat ECOl ei ole liikuvaid osasid, seega kui oled asendi võtnud, siis lama rahulikult ja hinga ning naudi pingetest vabanemist. Pranamat ECO kasutamine on täiesti pingutusevaba ning jätab Sulle lõõgastunud ja energilise oleku.
 • Kuidas ma oma Pranamat ECOt pesen?
  Pranamat ECO pesemine on lihtne.
  1. Eemalda sisemine kookoskiud või tatrakestadest täide ning eralda väline linasest kangast kate seesmisest puuvillasest kattest.
  2. Pese välist linasest kangast katet käsitsi külma veega ja maheda, eelistatavalt naturaalse pesuvahendiga ning jäta see kuivama. Ära pese masinas.
  3. Pranamat ECO lootosekujulisi massaažinupukesi võib õrnalt pehme harjaga puhastada ning massaažisessioonide vahel soovi korral desinfitseeriva vahendiga pihustada.
  4. Valget puuvillast sisekatet võib pesta nii käsitsi kui ka masinas hariliku puuvillase pesu režiimiga.
  5. Kookoskiud ei tohi veega kokku puutuda. Neid ei ole tarvilik puhastada, kuna kookoskiud on loomulikult tolmu- ja lõhnakindlad.
 • Mul on tundlik nahk, kas ma võin Pranamat ECOt kasutada?
  Kui Sul on väga tundlik nahk ja Pranamat ECO kasutamine on ebamugav, soovitame kanda õhukest puuvillasest kangast särki. Lisaks võib aidata, kui teed esimestel kordadel oma massaaži 2-10 minutit. Kasutades Pranamat ECOt pehmel pinnal nagu madrats või diivan ja mitte põrand, vähendad samuti surve intensiivsust.
 • Kas ma tohin oma Pranamat ECOt teistega jagada?
  Pranamat ECO on disainitud individuaalseks kasutamiseks. Isikliku hügieeni huvides on soovitatav kasutada desinfitseerivaid vahendeid enne, kui kellegiga oma Pranamat ECOt jagad.

 • Kas tagastused on aktsepteeritud?
  Jah. Me pakume 30-päevast "küsimusteta raha tagasi" garantiid.
  Kui Pranamat ECO ei vasta Su ootustele, on Sul tagastuse taotlemiseks aega 30 päeva hetkest, mil oled oma ostu kätte saanud. Kui Sa soovid taotleda tagastust, võta meiega ühendust aadressil [email protected] Palun pane tähele, et me ei hüvita saatmiskulusid. Palun vaata meie kohaletoimetamise ja tagastamise poliitikat siit.

 • Kas mu makseinfo on turvaliselt kaitstud?
  Me oleme pühendunud, et kaitsta Sinu isiklikke andmeid. Kogu makseinfot, mis meie veebilehele sisestatakse, käsitleb kolmas osapool, turvaline makseplatvorm. Meie saame vaid kinnituse õnnestunud maksest.
 • Kes tasub minu tagastatava Pranamat ECO postikulud?
  Harilikult ei ole postikulud tagastatavad. Kui toode on halva kvaliteediga või defektne ning tagastatud 30 päeva jooksul, katame me tagastamiskulud. Palun esita maksekinnitus ja kirjalik palve saada hüvitist toote ja saatmiskulude eest aadressile [email protected]
 • Kuidas jõuab minuni maksekinnitus?
  24 tunni jooksul tellimuse esitamisest saabub Sulle e-mail kinnitusega, kus on Sinu makse info. Kui Sa ei saa kinnitavat e-maili, võta meiega ühendust aadressil [email protected]
 • Millised maksemeetodid on aktsepteeritud?
  Oma e-poes aktsepteerime krediit- ja deebetkaarte ning PayPali.
 • Kuidas ma oma tellimuse kätte saan?
  Detailne info kohaletoimetamise kulude ja tingimuste kohta on Sulle nähtav kassas ning lisatakse kinnitavasse e-maili koos arvega. See e-mail saadetakse Sulle 24 tunni jooksul.
 • Kuidas ma oma raha tagasi saan?
  Toode peab olema meieni toimetatud algses seisus, kahjustamata ja originaalpakendis 30 päeva jooksul alates sellest, kui toote kätte said. Palun hoia alles originaalsed makse ja kohaletoimetamise dokumendid ja pane need pakki kaasa. Saatmiskulusid ei hüvitata.