Käsitsi Euroopas valmistatud
Käsitsi Euroopas valmistatud
5-aastane garantii
5-aastane garantii
30-päevane prooviperiood
30-päevane prooviperiood
Naturaalsed materjalid
Naturaalsed materjalid
Toodetud rohelise energiaga
Toodetud rohelise energiaga
Jälgige meid

Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Vahesumma:
Allahindlus:
Kinkekaart:
Kogusumma:

Ekspressmakseviisid

Me kasutame aadressi, mis on kirjas Teie PayPalis. Saatmistasu kalkuleeritakse selle aadressi põhjal.

Kassa
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Korduma kippuvad küsimused


Kõik, mida tahtsite Pranamat ECO kohta teada ja palju muud

Pranamat ECO pind on suurem kui enamikul massaažimattidel. 28,7 x 17,7 in (45 x 73 cm) suurus on piisav, et katta kogu Sinu selg. See võimaldab maksimaalset kokkupuudet spetsiaalsete lootosekujuliste massaažinupukestega ning aitab kaasa tõeliselt efektsele kogemusele.

Jah, kõigi Pranamat ECOdega tuleb kaasa kasutusjuhend. See on tõlgitud inglise, hispaania, vene, läti ja eesti keelde.

Pranamat ECO tooted on testitud vastavalt STANDARDILE 100 OEKO-TEX poolt ja on sertifitseeritud. Sertifikaadi number on VN025 155799.

Me valmistame kõik Pranamat ECO tooted ise, armastusega ja käsitsi, ilusas Lätis (Euroopa Liit). Meie osavad käsitöölised töötavad rangete standardite järgi, hoolitsedes iga väikese nõelapiste eest. Me ei tarni tooteid sisse, kuna meie tootmine on eetiline ning me peame teadma, et toimetame selle Sinuni parima võimaliku kvaliteediga.

Tulemused on märgatavad peale esimest paari massaažiminutit, alates kuumatundest nahal. Peale ligikaudu 10 minutit hakkad tundma mugavust ja rahu.

Detailne kasutusjuhend asub Sinu Pranamat ECO karbis.

Kui Teieni jõuab defektne toode või midagi läheb valesti garantiiperioodi jooksul, esitage palun avaldus aadressil [email protected], kirjeldades defekti ja lisades veast foto. Kui avastate juba tellimuse kättesaamisel ostetud kaubal puudusi (näiteks tarnel tekitatud kahjustused), olete kohustatud meid sellest informeerima 48 tunni jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Sel juhul on meie kohustuseks tootele järele tulla ja Teile asendustoode saata.

Me valmistame kõik ise, Euroopas ja käsitööna ning järgides rangeid kvaliteedi- ja eetikastandardeid. Seetõttu on kõigil meie toodetel 5-aastane garantii.

Garantii kehtib kõikidele toodetele 5 aastat alates ostukuupäevast. Palun hoidke alles kõik originaalsed makse ja kohaletoimetamise dokumendid. Kui tootel esineb kasutamise käigus defekte, mis ei ole seotud toote mittesihipärase kasutamisega, siis toode parandatakse või asendatakse uuega. Toode parandatakse Pranamat ECO tehases Riias. Remonti vajava toote saatmiseks võtke meiega eelnevalt e-posti teel ühendust ([email protected]), lisades kirjale ka fotod toote defektist. Otsuse toote parandamise või asendamise kohta teeb remonti teostav spetsialist. Kui toote kontrollimisel ilmnevad ebaõigest kasutamisest või hoiustamisest tekkinud kahjustused, jätab ettevõte endale õiguse keelduda selle garantiikorras parandamisest.

Paljudele lastele meeldib Pranamat ECOt kasutada. Kui Sinu laps kasutab Pranamat ECOt, peaks täiskasvanu teda pidevalt jälgima, kuna massaažinupukesed on teravad. Lapse nahk on eriti tundlik, seega soovitame me ihu ja mati vahele asetada linase kanga või puuvillase särgi ning piirata kasutust 10-15 minutile. Oleme saanud vanematelt tagasisidet, et nad lubavad oma lapsel õrnalt sõrmeotstega lootoslille katsuda, et arendada motoorseid oskusi. Mõned vanemad julgustavad oma lapsi istuvas asendis õrnalt jalataldu matile suruma.

Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta Pranamat ECOt igapäevaselt ning siis, kui tunned vajadust. Me soovitame Sul võtta Pranamat ECO osaks oma igapäevasest rutiinist. Näiteks võid seda kasutada igal õhtul peale hambapesu, kui oled valmis voodisse minema. Või aseta see oma kontoritoolile esimeseks 20ks minutiks iga tööpäeva alguses.

Palun vaata meie Meditsiinilisest vastutusest loobumist rohkema info saamiseks.

Pranamat ECO on disainitud selja, kaela, käte ja jalgade massaažiks. Seda võib kasutada ka pea (pealae ja külgede) massaažiks. Pranamati ei ole soovitav kasutada näo, rinna ja reie sisekülgede piirkonnas.

Raseduse ajal on Pranamat ECO kasutamine rangelt mittesoovitatav, eriti raseduse esimese trimestri jooksul, nagu ka massaaž, kui seda ei teosta vastav spetsialist. Kui Su laps on juba ilmale tulnud, on Pranamat ECO aga värsketele emadele imeline abi. Paljud meie kliendid on just emaks saanud – jälgi meie sotsiaalmeedia lehti ning liitu Pranamat perekonnaga!

See on individuaalne, aga paremini sobiks olukorda kirjeldama "mõneks hetkeks ebamugav". Mõned inimesed tunnevad meeldivat kõditunnet ja kuumust, kui kasutavad matti esimest korda. Siiski, enamikul inimestel võtab mõned minutid, et lõõgastuda ja kaks või kolm sessiooni, et olukorda tõeliselt nautida. Me soovitame alustada lühikeste, 5-10 minutiliste kasutuskordadega. Kui Sul on väga tundlik nahk ja Sa tunned ebamugavust, pane massaaži ajaks selga õhuke puuvillasest kangast särk.

Lähed lihtsalt lamavasse asendisse ja asetad Pranamat ECO oma selja, õlgade, kaela või mõne muu kehaosa alla, mida soovid masseerida (välja arvatud nägu). Sa võid Pranamat ECOl istuda või seista või avaldada jalgadele kerget survet istuvast positsioonist. Pranamat ECOl ei ole liikuvaid osasid, seega kui oled asendi võtnud, siis lama rahulikult ja hinga ning naudi pingetest vabanemist. Pranamat ECO kasutamine on täiesti pingutusevaba ning jätab Sulle lõõgastunud ja energilise oleku.

Pranamat ECO pesemine on lihtne.
1. Eemalda sisemine kookoskiud või tatrakestadest täide ning eralda väline linasest kangast kate seesmisest puuvillasest kattest.
2. Pese välist linasest kangast katet käsitsi külma veega ja maheda, eelistatavalt naturaalse pesuvahendiga ning jäta see kuivama. Ära pese masinas.
3. Pranamat ECO lootosekujulisi massaažinupukesi võib õrnalt pehme harjaga puhastada ning massaažisessioonide vahel soovi korral desinfitseeriva vahendiga pihustada.
4. Valget puuvillast sisekatet võib pesta nii käsitsi kui ka masinas hariliku puuvillase pesu režiimiga.
5. Kookoskiud ei tohi veega kokku puutuda. Neid ei ole tarvilik puhastada, kuna kookoskiud on loomulikult tolmu- ja lõhnakindlad.

Kui Sul on väga tundlik nahk ja Pranamat ECO kasutamine on ebamugav, soovitame kanda õhukest puuvillasest kangast särki. Lisaks võib aidata, kui teed esimestel kordadel oma massaaži 2-10 minutit. Kasutades Pranamat ECOt pehmel pinnal nagu madrats või diivan ja mitte põrand, vähendad samuti surve intensiivsust.

Pranamat ECO on disainitud individuaalseks kasutamiseks. Isikliku hügieeni huvides on soovitatav kasutada desinfitseerivaid vahendeid enne, kui kellegiga oma Pranamat ECOt jagad.

Jah. Me pakume 30-päevast "küsimusteta raha tagasi" garantiid.
Kui Pranamat ECO ei vasta Su ootustele, on Sul tagastuse taotlemiseks aega 30 päeva hetkest, mil oled oma ostu kätte saanud. Kui Sa soovid taotleda tagastust, võta meiega ühendust aadressil [email protected] Palun pane tähele, et me ei hüvita saatmiskulusid. Palun vaata meie kohaletoimetamise ja tagastamise poliitikat siit.

Me oleme pühendunud, et kaitsta Sinu isiklikke andmeid. Kogu makseinfot, mis meie veebilehele sisestatakse, käsitleb kolmas osapool, turvaline makseplatvorm. Meie saame vaid kinnituse õnnestunud maksest.

Harilikult ei ole postikulud tagastatavad. Kui toode on halva kvaliteediga või defektne ning tagastatud 30 päeva jooksul, katame me tagastamiskulud. Palun esita maksekinnitus ja kirjalik palve saada hüvitist toote ja saatmiskulude eest aadressile [email protected]

24 tunni jooksul tellimuse esitamisest saabub Sulle e-mail kinnitusega, kus on Sinu makse info. Kui Sa ei saa kinnitavat e-maili, võta meiega ühendust aadressil [email protected]

Oma e-poes aktsepteerime krediit- ja deebetkaarte ning PayPali.

Detailne info kohaletoimetamise kulude ja tingimuste kohta on Sulle nähtav kassas ning lisatakse kinnitavasse e-maili koos arvega. See e-mail saadetakse Sulle 24 tunni jooksul.

Toode peab olema meieni toimetatud algses seisus, kahjustamata ja originaalpakendis 30 päeva jooksul alates sellest, kui toote kätte said. Palun hoia alles originaalsed makse ja kohaletoimetamise dokumendid ja pane need pakki kaasa. Saatmiskulusid ei hüvitata.