Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

OEKO-Tex sertifikaadid

Juuni 18, 2020

Your Image alt

Pranamat ECO massaažikomplektil on OEKO-Tex® sertifikaat.

Pranamat ECO on esimene massaažikomplekt maailmas, millele on omistatud OEKO-Tex® sertifikaat, mis kinnitab, et meie toode on valmistatud 100% nahale ohututest mürgivabadest materjalidest.

Pranamat ECO üksikud komponendid on juba varem sertifitseeritud, kuna kasutame oma tootmises ainult kõrgeima kvaliteediga ökoloogilisi materjale, kuid OEKO-TEX standard kogu valmistoote kohta on meie jaoks väga oluline.

Your Image alt

OEKO-Tex® sertifikaat kinnitab, et kõik materjalid alates kangastest kuni niitide, lukkude ja värvaineteni on nahale ohutud. 

OEKO-Tex® hindab enam kui 100 kriteeriumi, sealhulgas mitte ainult keelatud ainete, vaid ka potentsiaalselt ohtlike ainete kasutamist. Kohustuslik vastavus pH standardile, uuring raskmetallide, samuti formaldehüüdi ja kloori sisaldavate ainete kasutamise kohta. Samuti uuritakse toodete koostist, et need ei sisaldaks allergeenseid ja kontaktdermatiiti põhjustavaid aineid.

Your Image alt

Pranamat ECO on esimene ja praegu ka ainus akupressuuri massaažikomplekt maailmas, millele on omistatud OEKO-Tex® sertifikaat.

Meie massaažimatid ja padjad on käsitsi valmistatud, 100% linast ja puuvillast, kookoskiududest ja tatrakestadest.

Eetiline tootmine, sertifitseeritud looduslikud ja mürgivabad materjalid: see on kauakestev, ohutu ja tõhus Pranamat ECO massaažikomplekt!

Your Image alt