Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Miks just Pranamat ECO?

KVALITEET NÕUDLIKELE KLIENDTIDELE


Pranamat ECO massaažikomplekti laitmatu kvaliteet on silmaga näha. Seda seetõttu, et hoolitseme ka kõige väiksemate detailide eest. Kõik meie kasutatavad materjalid on looduslikud, vastutustundlikult valitud ja läbinud range kvaliteedikontrolli. Toodete ohutust ja kvaliteeti kinnitab ka ülemaailmselt tunnustatud OEKO-TEX sertifikaat.

ROHELINE SILT, ROHELINE LÄHENEMINE


Valides Pranamat ECO, hoolitsete mitte ainult oma heaolu, vaid ka keskkonna eest. Alates 2021 kasutab Pranamat ECO tootmisel ainult taastuvaid energiaallikaid. Impordime kõiki materjale ainult EL riikidest, et aidata vähendada transpordi CO2 heitkoguseid. Meie lootosed on valmistatud 100% ringlussevõetavast plastikust ning pakend ja juhised on valmistatud taaskasutatud paberist.

TOODETUD EUROOPA LIIDUS


Valides Pranamat ECO, toetate eetilist tootmist. Võite kindlad olla, et meie tooteid valmistavad Lätis inimesed, kes armastavad oma tööd. Me oleme vastu igasugusele inimeste ekspluateerimisele. Lisaks on Teie ostul 5 aastane garantii ja 30 päevane prooviperiood, mida ükski teine ​​tootja ei paku.

MÜRGIVABAD MATERJALID


Pranamat ECO lootosed on valmistatud HIPS -plastikust, mida kasutatakse meditsiiniseadmete ja laste mänguasjade valmistamisel. Samuti kasutame ilma mürgise liimita spetsiaalset termotehnoloogiat lootoste kinnitamiseks kangale. Massaažimati täidis on valmistatud looduslikust kookoskiust ja välimine kate 100% linast, mis on värvitud looduslike hüpoallergeensete värvainetega.

Coco Mat, Pranamat ECO
HIPS plastic

HIPS plastik

100% HIPS plastik, hüpoallergeenne ja ökoloogiline, Euroopa Liidu poolt heaks kiidetud.

NATURAL linen

Linane kangas

100% linane kangas, toonitud naturaalse hüpoallergeense värviga.

REAL cotton

Puuvill

100% naturaalne puuvill.

NATURAL coconut fiber

Kookoskiud

Naturaalne kookoskiud, toetav ja turvaline.

Valige oma PRANAMAT ECO

Te armute Pranamat ECOsse

Kas olete juba Pranamat perekonna liige?