Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Kuidas oma Pranamat ECOt kasutada?

6 sammu heaolu poole

Positiivseteks muutusteks enesetundes kulub vaid 20 minutit. Järjepidevus on võtmetähtsusega. Alustame!

Kui proovite esmakordselt Pranamat ECO® massaaži, on tunne tõeliselt unustamatu – see tundub nii intensiivne! Mõne hetke pärast aga levib kogu kehas meeldiv soojus, pinge ja ebamugavustunne kaovad ja saate nautida kõike head, mida massaaž pakub.

Seljamassaaž

Seljamassaaž

Soovitame alustada Pranamat ECO® klassikalisest seljamassaažist. See leevendab valu ja ebamugavustunnet ning aitab vähendada stressi ja parandada meeleolu. Asetage oma Pranamat ECO® massaažikomplekt voodile, diivanile või põrandale. Heitke oma Pranamat ECO® komplektile aeglaselt pikali, nii et padi on pea, kaela ja õlgade all ning Pranamat ECO® matt kogu selja all.

Seljamassaaž

Kuidas alustada

Kas massaažilootosed tunduvad Teile liiga teravad? Kandke massaaži ajal õhukest T-särki! Kui olete teravusega harjunud, paljastage järk-järgult selga T-särki üles tõmmates. Jalamassaažiks võite kanda õhukesi sokke ja reite massaažiks retuuse.

Alaselja massaaž

Alaselja massaaž

Asetage matt põrandale või voodile. Asetage mati peale padi. Võtke särk seljast ja heitke ettevaatlikult pikali, nii et padi kohandub Teie selja kumerusega.

Alaselja massaaž

Kui Teil veel Pranamat ECO® patja ei ole, võite panna kokkurullitud rätiku mati alla. Või võite kõverdada jalad ja tõmmata need rinnale. See aitab alaselja tugevamini vastu matti suruda.

Kaelamassaaž

Kaelamassaaž

Kas unistate sellest, et keegi masseerib regulaarselt Teie kaela ja õlgu? Pranamat ECO® padjaga on kaelamassaaž alati käeulatuses. Lihtsalt asetage padi kukla alla, nii et padja alaosa ulatub õlgade ülaosani. Enesetunde paranemiseks vajate vaid 20 minutit. Pranamat ECO® padi ja minimatt on kaasaskantavad ja neid on lihtne tööle või puhkusele kaasa võtta.

Kõhumassaaž

Kõhumassaaž

Võite kasutada Pranamat ECOt ka kõhu masseerimiseks. Seda tüüpi massaaž soodustab täiendavat verevoolu nahka, mis aitab seda toonuses hoida. Samuti aitab kõhumassaaž vähendada krampe ja puhitust. Vajate ainult 5-15 minutit päevas. Massaažiseansi ajal võite kuulata muusikat või end internetis toimuvaga kursis hoida.

Kõhumassaaž

Peopesade ja jalgade massaaž

Peopesade ja jalgade massaaž

Olete nendest lootoste teravikest sõltuvuses? Mõistame. Jalamassaaž võib tõsta Teie energiataset vaid mõne minutiga. Soovitame seda proovida hommikuti. Võite toolil istudes oma Pranamat ECO® minimati põrandale asetada ja jalad õrnalt lootostele suruda. Võite ka lihtsalt oma Pranamat ECO® matil seista. 5 minutit on energialaengu saamiseks ja stressist vabanemiseks piisav. Paljud eelistavad esimestel jalamassaaži kordadel sokid jalga jätta. Käte massaažiks suruge oma peopesad lihtsalt Pranamat ECO® lootostele, kui tunnete et vaimset taastumist vajate. Paljud inimesed hoiavad oma minimatti arvuti läheduses, et saaksid kohe stressi leevendada, kui seda vaja on.

Peopesade ja jalgade massaaž

Massaaž naha toniseerimiseks

Massaaž naha toniseerimiseks

Pranamat ECO®t saab kasutada naha toniseerimiseks reitel, istmikul ja mujal! Kõige tähtsam on leida mugav asend. Lugege raamatut või surfake telefonis, et aeg kiiremini läheks. Paljud meie kliendid kasutavad niimoodi oma Pranamat ECO®t pärast treeningut. Pärast duši all käimist sirutage oma jalad matile, võite panna veel ka padja põlvede kõverdumiskoha alla, et nahal oleks lootostega parem kontakt. 15 minutit massaaži on piisav.

Massaaž naha toniseerimiseks

Pranamat ECO® kestab palju aastaid

Pranamat ECO® kestab palju aastaid

Üldised kasutustingimused

Pranamat ECO® massaažikomplekt on valmistatud käsitsi kõrgeima kvaliteediga EL sertifitseeritud keskkonnasäästlikest materjalidest ja kui seda õigesti kasutada, kestab see väga kaua. Pranamat ECO® tooted on kaitstud 5 aastase garantiiga.

  • Hoidke oma Pranamat ECO®t kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.
  • Peske katteid käsitsi jahedas vees. Esmalt eemaldage sisemine täidis, mis ei tohi märjaks saada.
  • Kasutage lootoste puhastamiseks pehmet harja. Võite kasutada mistahes keskkonnasõbralikku kanga puhastus- või desinfitseerimisvahendit.
  • Lootoste kahjustamise vältimiseks ärge hoidke oma massaažikomplekti nii, et lootoste teravikud on suunatud kõva pinna poole, ärge pange sellele raskeid esemeid, ärge astuge matile või padjale jalanõudega ning ärge istuge oma Pranamat ECO® peale teksade või muude paksust kangast tehtud riietega.

Pranamat ECO® sobitub kergesti Teie elustiiliga ja parandab Teie elukvaliteeti