Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

KUIDAS OMA PRANAMAT ECOt KASUTADA?

6 SAMMU HEAOLU POOLE

Positiivseteks muutusteks enesetundes kulub vaid 20 minutit. Oluline on järjepidavus!

Ilmselt ei unusta Te oma esimesi hetki Pranamat ECO massaažikomplektil kunagi - see tunne on ainulaadne! Mõne minuti pärast tunnete kehas aga mõnusat soojust, pinge taandub, ebamugavustunne kaob ja saate hakata massaaži nautima.

Seljamassaaž

Masaż pleców

Soovitame alustada Pranamat ECO klassikalisest seljamassaažist. See leevendab valu ja ebamugavustunnet ning aitab vähendada stressi ja parandada meeleolu. Asetage oma Pranamat ECO massaažikomplekt voodile, diivanile või põrandale. Heitke aeglaselt komplektile pikali, nii et massaažipadi on pea, kaela ja õlgade all ning massaažimatt kogu selja all. Kui soovite alaselja piirkonnas intensiivsemat massaaži, siis tõmmake põlved rinnale.

* Ettevaatust – ärge toetuge lootostele küünarnukkidega!

Masaż pleców

Kuidas alustada?

Kui olete tundliku nahaga ja massaažilootosed tunduvad Teie jaoks liiga teravad, kandke esimestel massaažikordadel õhukest särki. Mõne aja pärast, kui olete lootoste survega harjunud, paljastage selg järk-järgult ning lõpuks proovige massaaži täiesti paljal nahal. Esimesi jalamassaaže tehke sokkides ning nahka pinguldavat reiemassaaži retuusides.

Alaselja massaaž

Masaż odcinka lędźwiowego

Asetage matt põrandale või voodile ning mati peale padi. Võtke särk seljast ja heitke ettevaatlikult pikali, nii et padi kohandub Teie selja kumerusega. Kõverdage põlved.

Masaż odcinka lędźwiowego

Kui Teil pole Pranamat ECO massaažipatja, siis keerake käterätik rulli ja asetage see nimmepiirkonnas mati alla.

Kaelamassaaž

Masaż ramion

Kas unistate sellest, et keegi masseeriks regulaarselt Teie kaela ja õlgu? Pranamat ECO padjaga on kaelamassaaž alati käeulatuses. Lihtsalt asetage padi kukla alla, nii et padja alaosa ulatub õlgade ülaosani. Enesetunde paranemiseks vajate vaid 20 minutit. Pranamat ECO padi ja minimatt on kompaktsed, nii et neid on mugav tööle või puhkusele kaasa võtta.

Kõhumassaaž

Masaż brzucha

Pranamat ECOt saab kasutada ka kõhumassaažiks. Lihtsalt lamage matil 5-15 minutit kõhuli. Aeg läheb kiiremini, kui loete samal ajal raamatut või vaatate lemmikseriaali.

Masaż brzucha

Käte ja jalgade massaaž

Masaż dłoni i stóp

Te ei kujuta oma elu enam ilma nende ogadeta ette? Tuttav tunne. Kui olete seljamassaažiga juba harjunud, proovige ka jalamassaaži. Seiske mõni minut Pranamat ECO matil või asetage istudes jalad matile. Peopesade ja jalataldade massaaž aitab Teil kiirelt energiat ja keskendumisvõimet taastada. Massaaži intensiivsust saate ise lootostele vajutades reguleerida. Pranamat ECO minimatti on hea töölaua läheduses hoida, siis saab seda vajadusel kohe kasutada kui energiat või tootlikkust napib.

Masaż dłoni i stóp

Nahka pinguldav massaaž

Ujędrnianie skóry

Pranamat ECO massaažikomplekti saab kasutada naha pinguldamiseks probleemsetes piirkondades (reitel, istmikul jne). Kõige tähtsam on leida mugav asend. Lugege raamatut või surfake telefonis, et aeg kiiremini läheks. Paljud meie kliendid kasutavad oma Pranamat ECO komplekti naha pinguldamiseks pärast treeningut või duši all käimist. Istuge sirgete jalgadega matile, võite panna ka padja põlvede alla, et nahal oleks lootostega parem kontakt. 15 minutit massaaži on piisav.

Ujędrnianie skóry

Pranamat ECO teenib Teid palju aastaid

Pranamat ECO jest stworzony, by służyć Ci przez wiele lat

Üldised kasutustingimused

Pranamat ECO massaažikomplekt on käsitsi valmistatud ja õige kasutamise korral kestab palju aastaid.

  • Hoidke oma Pranamat ECOt kuivas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
  • Peske massaažimati katet käsitsi leiges vees. Kookoskiududest täitematerjal ei tohi märjaks saada.
  • Massaažielemente võib puhastada pehme harja ja õrnatoimelise pesuvahendiga.
  • Kõige parem on matti hoiustada kokku voltimata. Kui see pole võimalik, siis voltige matt kokku nii, et lootosed jäävad väljapoole. Ärge asetage matile ja padjale raskeid esemeid. Ärge astuge neile jalanõudega ja ärge kandke neid kasutades tugevast materjalist riideid (teksad jne).