Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Millest Pranamat ECO tehtud on?

August 10, 2021

Your Image alt

Pranamat ECO on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Kõik alates linasest, puuvillast, kookoskiududest kuni niidi ja lukkudeni on sertifitseeritud.

Pranamat ECO toodete välimine kate on valmistatud linasest. Lina on 100% looduslik ja vastupidav kangas. Kangaste värvimiseks kasutatakse ainult ökoloogilisi värvaineid. 

Pranamat ECOl on topeltkate ja mõlemad katted saab pesemiseks eemaldada. Sisemine kate on valmistatud 100% puuvillast. See on looduslik kiud, mis võimaldab täitematerjalil hingata. 

Pranamat ECO mati täidiseks on kookoskiud. Kookoskiud on piisavalt tugevad, et pakkuda seljale vajalikku tuge. Kookoskiud on 100% looduslik materjal, mis ei kogu tolmu ja ei hakka lõhnama. Kookoskiude töödeldakse spetsiaalsete looduslike materjalidega, mis aitavad säilitada nende kuju, kaitsta neid kuivamise ja hallituse eest ning pikendada toote eluiga.

Pranamat ECO padja täidiseks on tatrakestad. Tänu tatrakestadele vormub padi kergesti masseeritava kehaosa järgi, kuid suudab siiski tagada massaažielementide vajaliku surve..

Your Image alt

Pranamat ECO lootosekujulised massaažielemendid on valmistatud HIPS plastikust. Miks me just selle materjali valisime? See on tugev ja vastupidav, selle pind on sile ja seetõttu hügieeniline. Meie jaoks on oluline, et HIPS-plastik on ringlussevõetav ja selle heitkogused tootmisprotsessi ajal on eriti madalad. Seega nõuab see vähem vee- ja energiaressursse kui muud tüüpi plastikud. See on mürgivaba ja nahale ohutu.

Pranamat ECO komplekt on sertifitseeritud OEKO-TEX® Standard 100 poolt. See kinnitab, et Pranamat ECO ei sisalda kahjulikke aineid ja on nahale ohutu.

Oleme loonud Pranamat ECO kõrgeima kvaliteediga looduslikest materjalidest, et muuta see vastupidavaks. Anname kõigile Pranamat ECO toodetele 5 aastase garantii, kuid esimesed kliendid, kes ostsid oma Pranamat ECO rohkem kui 10 aastat tagasi, kasutavad seda endiselt edukalt!