Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätkake ostlemist

Sinu ostukorv

Loomulik viis naha pinguldamiseks

Tselluliiti põhjustavad struktuursed muutused nahaaluses rasvakihis ning seda ei saa vähendada sisemisi kihte masseerimata. Tselluliidi tõttu on paljud meist kimpus enesekindlusega, mõjutades seda, kuidas endid näeme ja mida selga paneme. Kui see tundub Sulle tuttav, oled ilmselt proovinud juba mitmeid viise tselluliidi vähendamiseks, ent pole leidnud efektiivset lahendust. Pranamat ECO regulaarne kasutamine toob kaasa visuaalse tulemuse juba 30 päevaga, Sinu nahk muutub siledamaks ja elastsemaks.

Pranamat ECO:

 • Mõjub naha sügavatele kihtidele ning aitab vähendada tselluliiti;
 • Parandab vereringet;
 • Varustab nahka hapnikuga;
 • Stimuleerib lümfiringet;
 • Annab kiireid tulemusi;
 • Võtab igapäevaselt vaid 10-15 minutit;
 • Muudab Su naha elastseks.

Meditsiinilised andmed

2014. aastal Euroopas läbi viidud meditsiinilised uuringud tõestavad, et Pranamat ECO kasutamine parandab vere- ja lümfiringet olulisel määral. Graafikul näed mikrotsirkulatsiooni kasvu kahe grupi naiste seas (jaotatud vastavalt vanusele) peale esimest 20 minuti pikkust Pranamat ECO sessiooni. Tehes punktmassaaži rohkem kui 5000 võrdselt jaotatud kohale kehal, parandab Pranamat ECO vere- ja lümfiringlust ning varustab naharakke hapniku ja toitainetega. Intensiivsem ringlus muudab piirkonna kuumaks, elimineerides problemaatilisse piirkonda kogunenud mürgid ja vedelikud.

Pranamat ECO regulaarne kasutamine ühtlustab nahka, parandab selle toonust ja muudab naha elastseks.

Peale 20-minutilist Pranamat ECO kasutamist suureneb mikrotsirkulatsioon nahas.


Efektiivne viis pinguldada nahka ja muuta see siledamaks

Pranamat ECO on efektiivne loomulik meetod tselluliidi vähendamiseks. Seda on lihtne kasutada nii kodus kui mujal. Vaid 15 minutiga päevas on võimalik taastada naha siledus ja elastsus. Tänu vere- ja lümfiringe parandamisele aitab regulaarne tselluliidivastane massaaž vähendada tselluliiti ilma dieetide ja trennita.

Tselluliit ei ole vaid kosmeetiline probleem. See on põhjustatud strukturaalsetest muutustest nahaaluses rasvakihis ning seda ei saa vähendada sisemisi kihte masseerimata. Rasvarakud on kapseldatud kollageenrasvade moodustatud kogumikesse, mis täituvad toksilise rasvaga. Neid ühendav kude venib, häirides normaalset vere- ja lümfiringet.

​On müüt, et tselluliidi olemasolu viitab alati mõtlematule toitumisele ja vähesele füüsilisele aktiivsusele. Ükskõik milline naine, ükskõik kui tervislike eluviisidega, ei ole tselluliidile immuunne. Sel on mitmeid põhjuseid:

 • Hormonaalne tasakaalutus;
 • Krooniline väsimus;
 • Tervisliku unetsükli häiritus;
 • Geneetilised faktorid;
 • Tubakas ja alkohol;
 • Ebatervislik elustiil.

Ainult 15 minutit päevas!

Järgi seda lihtsat programmi iga päev ning nädala möödudes märkad erinevust. Sinu nahk on siledam ja elastsem. Kui Sa ei leia aega, et tervet kava läbi teha, istu lihtsalt Pranamat ECO matil või padjal samal ajal kui vaatad filmi või loed raamatut.

Esimene kasutusviis

Muudab reite ja istmiku kuju

Teine kasutusviis

Muudab reite pinna siledamaks

Kolmas kasutusviis

Stimuleerib lümfiringet

Neljas kasutusviis

Tugevdab ja pinguldab nahka reite siseküljel

Pranamat ECO taastab Su naha pehmuse ja elastsuse

Kas Sa muretsed oma keha pärast? Kas Sa tunned aeg-ajalt, et ei saa kanda riideid, mida tahaksid? Sooviksid Sa tunda end bikiinides või trikoos enesekindlamalt? On aeg, et end Pranamat ECO abiga taas ilusana tunda!

Teravatipulised lootoseõied mõjutavad sügavaid nahakihte, stimuleerides vere- ja lümfiringet. Tekib kohene vere juurdevool problemaatilistesse piirkondadesse. Sa tunned end paremini juba peale esimest kasutuskorda! See akupressuuri komplekt ei kahjusta su nahka ega veresooni, vaid töötab efektiivselt ja turvaliselt. Pranamat ECOt on lihtne kasutada.

OSTA Pranamat ECO