Käsitsi Euroopas valmistatud
Käsitsi Euroopas valmistatud
5-aastane garantii
5-aastane garantii
30-päevane prooviperiood
30-päevane prooviperiood
Naturaalsed materjalid
Naturaalsed materjalid
Toodetud rohelise energiaga
Toodetud rohelise energiaga
Jälgige meid

Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Vahesumma:
Allahindlus:
Kinkekaart:
Kogusumma:

Ekspressmakseviisid

Me kasutame aadressi, mis on kirjas Teie PayPalis. Saatmistasu kalkuleeritakse selle aadressi põhjal.

Kassa
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Ei kroonilisele väsimusele: 15 minutit päevas, et end taas paremini tunda

Taasta oma jõud Pranamat ECOga. Tänapäevaelu on kiire tempoga. Me peame puhkama ja taastuma. On raske leida kasvõi mõni minut aega, mida oma tervisele pühendada. Aga mida Sa teed, kui kaotad jõu, energia ja soovi tegeleda isegi kõige elementaarsemate ülesannetega? Pranamat ECO massaažiga saad taastada oma jõuvarud väga lühikese ajaga. 5-10 minutit massaaži on piisav, et leevendada väsimust ja taastada energia terveks päevaks. Proovi seda loomulikku, kiiret ja efektiivset meetodit, et taastada kaotatud jõuvarud kohese tulemusega!

Pranamat ECO regulaarsel kasutamisel:

  • Toodab Sinu keha rohkem endorfiine;
  • Tekib üldine heaolutunne;
  • Kaob väsimus;
  • Paraneb keskendumisvõime;
  • Tugevneb immuunsüsteem;
  • Rakud rikastuvad hapnikuga ja energiavarud saavad laetud!

Juba soov enese eest hoolt kanda on esimeseks sammuks paranemise teel. Iseenese jaoks aja leidmine, oma energia suunamine, on kasulik nii Sulle kui ka Sinu lähedastele. Täna on Sinu ülejäänud elu esimene päev.


Kehale, hingele ja vaimule

Me kõik tahaksime leida viisi, kuidas taastada oma jõuvarud ja energia ning tunda end imeliselt. Pranamat ECO massaaž võimaldab Sul seda teha igal ajal ja peaaegu igal pool. 5-10 minutit seda taastavat massaaži on piisav, et viia ellu Sinu elus tõeline muutus. Pole vajadust kokku leppida konsultatsiooni ega lahkuda kodust või kontorist. Pranamat ECO mahub Sinu tihedasse graafikusse. Modernse elu peadpööritav kiirus ei tähenda, et peaksid lakkama oma tervise eest hoolitsemast. Täna on Sinu ülejäänud elu esimene päev.

TELLI KOHE

Pranamat ECO – tunne selle mõju – täpne kasutusjuhend

Pranamat ECO massaaž aitab Sul meeleolu üleval hoida ja tunda positiivsete emotsioonide voogu. Esimese 25 minuti jooksul mõjub Pranamat ECO kehale stimuleerivalt ja lõõgastavalt. Jälgi momenti, mil lõõgastud täielikult. Pane käima taimer meeldiva äratusega ning järgi samm-sammult juhendeid:

1. Vasak jalg
2. Parem jalg
3. Mõlemad jalad
4. Mõlemad käed
5. Terve selg

Pranamat ECO: põhitõed

Pranamat ECOs on kombineeritud klassikalise massaaži ja akupunktuuri eelised. Pranamat ECO saladus peitub patenteeritud lootosekujulistes massaažinupukestes. Nende efekt on rahustav ja intensiivne. Regulaarne Pranamat ECO kasutamine simuleerib endorfiinide tootmist, mis blokeerivad valu, liitudes μ-opioid retseptoritega ajus. Lisaks tekitavad need eufooria ja rahutunnet. Kui kasutad Pranamat ECOt korrapäraselt, leevendab see seljavalusid, vähendab tselluliiti ning vabastab Su pingetest, stressist ja unetusest. Joogaga tegelemise ajal aitab see Sul energeetiliselt keskenduda. Misiganes roll Pranamat ECOl Su elus on, paneb see Sind end tundma suurepäraselt!