Käsitsi Euroopas valmistatud
Käsitsi Euroopas valmistatud
5-aastane garantii
5-aastane garantii
30-päevane prooviperiood
30-päevane prooviperiood
Naturaalsed materjalid
Naturaalsed materjalid
Toodetud rohelise energiaga
Toodetud rohelise energiaga
Jälgige meid

Sinu ostukorv on tühi

Lisa midagi, mis mind rõõmsaks teeb :)

Ostke kohe
Jätka ostlemist

Sinu ostukorv

Vahesumma:
Allahindlus:
Kinkekaart:
Kogusumma:

Ekspressmakseviisid

Me kasutame aadressi, mis on kirjas Teie PayPalis. Saatmistasu kalkuleeritakse selle aadressi põhjal.

Kassa
3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)
Pranamat matt + minimatt + suur süda + XL kott (sõjaväeroheline)

Komplekt

Matt + Süda + Mini + XL kott
€424
€424
Toote madalaim hind 30 päeva jooksul enne soodustuse kehtima hakkamist: €424
Lisa ostukorvi

Toode Suurus
Pranamat ECO matt 73 x 45 cm
Südamekujuline padi 35 x 37 cm
Pranamat mini 34 x 45 cm
XL kott 74 x 44 x 1 cm

 • 100% hüpoallergeenne HIPS plastik, EL sertifitseeritud
 • 100% kookoskiud (matt ja mini)
 • 100% naturaalsed tatrakestad (padi)
 • 100% naturaalne puuvill
 • XL kott 100% linane (väljast), 100% puuvill (seest)
 • Tähelepanu! Südamekujulise padja kate ei ole eemaldatav

 • Vältige PRANAMAT ECO kuivatamist otsese päikesevalguse käes, vastasel juhul kaob teie massaažikomplekti ilus särav toon.
 • Hoidke oma Pramat ECOt kokku voltimata suures kotis, riputage see kappi, pange sahtlisse või voodi alla.
 • Palun ärge pange oma Pranamat ECOt pesumasinasse, see ei meeldi talle.
 • Hoidke oma hinnaline PRANAMAT ECO eemal niiskuse, tolmu, mustuse, laste, lemmikloomade ja otsese päikesevalguse eest.
 • Võite lootoseid aeg-ajalt piserdada õrnatoimelise desinfitseerimisvahendiga.
 • Palun ärge voltige matti kokku, see võib lootoseid kahjustada. Soovitame matti hoiustada kokku voltimata.
 • Peske katteid käsitsi õrnatoimelise pesuvahendiga.

Kuidas oma Pranamat ECOt kasutada

Esimene Pranamat ECO® massaaž on unustamatu - tunne on intensiivne! Mõne hetke pärast levib üle kogu keha meeldiv soojus, pinge ja ebamugavustunne kaovad ning saate kõiki massaaži eeliseid nautida.

9 põhjust valida Pranamat ECO

Õnnelik selg
1
Õnnelik selg
93%
Uuringus osalejad kinnitasid, et nende seljavalu kadus või vähenes oluliselt
Valuvaigistid võivad valu leevendada, kuid seda ajutiselt, valu tuleb tagasi kui ravimi mõju kaob. Massaaž on suurepärane viis valu põhjustavate lihaspingete leevendamiseks. Pranamat ECO käivitab võimsate valu blokeerivate endorfiinide vabanemise.
Selge pea
2
Selge pea
80%
uuringus osalejatest kinnitas peavalude kadumist või olulist leevenemist
Kaelalihaste pinge põhjustab veresoonte ahenemist, mis on üks levinumaid peavalu põhjuseid. Aju närvirakud ei saa piisavalt hapnikku, põhjustades valuhooge, mis võivad kesta mõnest tunnist mitme päevani.
Energialaeng
3
Energialaeng
100%
klientidest märkas väsimuse vähenemist ja energiataseme tõusu
Stressirohke periood, viirushaigused ja emotsionaalne pinge võivad paljudel põhjustada väsimust. Kliinilised uuringud tõestavad, et Pranamat ECO massaaž parandab üldist heaolu ja aitab energiataset taastada.
Sügav uni
4
Sügav uni
95%
inimestest ütlevad, et massaaž enne magamaminekut aitab neil kiiremini uinuda ja vähem kordi öösel ärgata
Uni on heaolu allikas. Pranamat ECO soodustab loomulikku, rahulikku und ning aitab kehal kortisooli taseme all suruda ja endorfiine vabastada.
Päikeseline tuju
5
Päikeseline tuju
90%
uuringus osalejatest tundis end 30 päeva jooksul Pranamat ECOt kasutades oluliselt õnnelikumana
Halb tuju võib olla stressi, kehva elustiili, haiguse, aastaaegade vahetumise või lihtsa inimliku kurbuse tagajärg. On tõestatud, et Pranamat ECO massaaž tõstab meeleolu, aktiveerides ajus "õnne" neurokeemia.
Tugev meel
6
Tugev meel
90%
uuringus osalejatest tundis end igapäevase massaažiga rahulikumana ja ei olnud stressile nii vastuvõtlikud
Stress on keha ja vaimu reaktsioon välistele stiimulitele, nagu pinge tööl või perekondlikud probleemid. Ärevus on tingitud hirmust või murest. Pranamat ECO massaažil on kohene rahustav toime, mida tunnete juba kahekümne minuti jooksul.
Lõdvestunud lihased
7
Lõdvestunud lihased
97%
täheldas lihaste täielikku lõdvestumist, paranenud rühti ja tugevamat selgroogu
Pranamat ECO massaaž parandab masseeritavas piirkonnas verevoolu. Soojuse, hapniku ja toitainete tulv lõdvestab sügavalt lihaskude. Kahekümnest minutist piisab kaela, õlgade või seljapingete leevendamiseks.
Kerged jalad
8
Kerged jalad
97%
inimestest kinnitab, et regulaarne massaaž parandab vereringet ning aitab jalgade tuimuse ja valu vastu
Jalavalul on palju põhjuseid. See võib olla raske treeningu, kehva vereringe, põletikuliste närvide või muu haigusseisundiga seotud sümptom. Olenemata põhjustest mõjutab see tõsiselt nii ärkveloleku kui ka une kvaliteeti, põhjustades sageli unetust.
Pingul nahk
9
Pingul nahk
90%
kinnitab tselluliidi vähenemist aja jooksul
Nahk kaotab oma toonuse aja jooksul kehva verevoolu tõttu. Reied ja istmik hoiavad kaitsvat rasvakihti, mis pärsib verevoolu, see põhjustab aga tselluliiti. Pranamat ECO massaaž parandab naha verevarustust, mis muudab naha siledamaks ja elastsemaks.
reason__title
reason__prc
reason__desc
reason__text
0
reason_0_title
reason_0_prc
reason_0_desc
reason_0_text

Korduvad küsimused Kõik, mida tahtsite Pranamat ECO kohta teada ja palju muud

Pranamat ECO pind on suurem kui enamikul massaažimattidel. 28,7 x 17,7 in (45 x 73 cm) suurus on piisav, et katta kogu Sinu selg. See võimaldab maksimaalset kokkupuudet spetsiaalsete lootosekujuliste massaažinupukestega ning aitab kaasa tõeliselt efektsele kogemusele.

Jah, kõigi Pranamat ECOdega tuleb kaasa kasutusjuhend. See on tõlgitud inglise, hispaania, vene, läti ja eesti keelde.

Me valmistame kõik Pranamat ECO tooted ise, armastusega ja käsitsi, ilusas Lätis (Euroopa Liit). Meie osavad käsitöölised töötavad rangete standardite järgi, hoolitsedes iga väikese nõelapiste eest. Me ei tarni tooteid sisse, kuna meie tootmine on eetiline ning me peame teadma, et toimetame selle Sinuni parima võimaliku kvaliteediga.

Pranamat ECO tooted on testitud vastavalt STANDARDILE 100 OEKO-TEX poolt ja on sertifitseeritud. Sertifikaadi number on VN025 155799.

Tulemused on märgatavad peale esimest paari massaažiminutit, alates kuumatundest nahal. Peale ligikaudu 10 minutit hakkad tundma mugavust ja rahu.

Kui Teieni jõuab defektne toode või midagi läheb valesti garantiiperioodi jooksul, esitage palun avaldus aadressil [email protected], kirjeldades defekti ja lisades veast foto. Kui avastate juba tellimuse kättesaamisel ostetud kaubal puudusi (näiteks tarnel tekitatud kahjustused), olete kohustatud meid sellest informeerima 48 tunni jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Sel juhul on meie kohustuseks tootele järele tulla ja Teile asendustoode saata.

Detailne kasutusjuhend asub Sinu Pranamat ECO karbis.

Me valmistame kõik ise, Euroopas ja käsitööna ning järgides rangeid kvaliteedi- ja eetikastandardeid. Seetõttu on kõigil meie toodetel 5-aastane garantii.

Garantii kehtib kõikidele toodetele 5 aastat alates ostukuupäevast. Palun hoidke alles kõik originaalsed makse ja kohaletoimetamise dokumendid. Kui tootel esineb kasutamise käigus defekte, mis ei ole seotud toote mittesihipärase kasutamisega, siis toode parandatakse või asendatakse uuega. Toode parandatakse Pranamat ECO tehases Riias. Remonti vajava toote saatmiseks võtke meiega eelnevalt e-posti teel ühendust ([email protected]), lisades kirjale ka fotod toote defektist. Otsuse toote parandamise või asendamise kohta teeb remonti teostav spetsialist. Kui toote kontrollimisel ilmnevad ebaõigest kasutamisest või hoiustamisest tekkinud kahjustused, jätab ettevõte endale õiguse keelduda selle garantiikorras parandamisest.

Paljudele lastele meeldib Pranamat ECOt kasutada. Kui Sinu laps kasutab Pranamat ECOt, peaks täiskasvanu teda pidevalt jälgima, kuna massaažinupukesed on teravad. Lapse nahk on eriti tundlik, seega soovitame me ihu ja mati vahele asetada linase kanga või puuvillase särgi ning piirata kasutust 10-15 minutile. Oleme saanud vanematelt tagasisidet, et nad lubavad oma lapsel õrnalt sõrmeotstega lootoslille katsuda, et arendada motoorseid oskusi. Mõned vanemad julgustavad oma lapsi istuvas asendis õrnalt jalataldu matile suruma.

Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta Pranamat ECOt igapäevaselt ning siis, kui tunned vajadust. Me soovitame Sul võtta Pranamat ECO osaks oma igapäevasest rutiinist. Näiteks võid seda kasutada igal õhtul peale hambapesu, kui oled valmis voodisse minema. Või aseta see oma kontoritoolile esimeseks 20ks minutiks iga tööpäeva alguses.

Palun vaata meie Meditsiinilisest vastutusest loobumist rohkema info saamiseks.

Tunnustavad

NEW YORK POST
La Razon
WeGreen Awards
ECO BEST AWARD
OEKO-TEX
Live Organic Awards

Kõik armastavad Pranamat ECO massaaži

Anastassija Joffe
Mai 15, 2019
Kasutan iga päev! Mõnus! Soovitan!!
Karina Murane
Mai 16, 2019
Pranamat on mul juba 6 kuud ja olen ikka veel entusiastlik. Vastupidiselt oodatule ei seisa see unustatuna kuskil nurgas. Algselt oli mul kaks eesmärki - vähem seljavalu ja vähem tselluliiti. 3 kuud pärast üsna regulaarset kasutamist võisin omale juba uued eesmärgid seada. Selg enam ei valuta ja nahk on ka oluliselt ilusam. Selles Pranamati võlu ongi, elus juhtub koguaeg asju ja mul ei ole alati selle jaoks aega, aga ta on endiselt siin ja ootab, et saaks ükskõik mis ajal mu elu helgemaks muuta. Erinevalt sellest kui ei jõua kokkulepitud ajal massaaži minna ja pead uut aega kuu või kaks ootama. Ja oma elukaaslasega tuleb mul pranamattimise pärast lausa võidelda. Tal on üsna stressirohked päevad ja õhtuti on tal Pranamatti parema une jaoks vaja. Tuleb perre ka teine Pranamat osta! ?
Gerli Roosme
Juuli 15, 2019
Pranamat komplekt on mul kasutusel igapäevaselt. Väga mõnus ja mul aitab see leevendada lihaspingeid peale trenni! Igati väärt oma hinda!
Monika Münzer
Juuli 26, 2019
Väga mõnus massöör, kasutan igapäevaselt, soovitan kindlasti.
Julia Saburova
Juuli 30, 2019
Mu väga hea abiline, Pranamat ECO aitab pinged leevendada peale pika tööpäeva. Soovitan kindlasti!
Eveliis Kund-Zujev
August 02, 2019
Olin alguses skeptiline, kartsin, et on liiga valus. Nüüd on saanud asendamatuks, see nö valu on nii mõnus, et jään tihti pikalt matile lebama teleka ette. Mulle tudnub, et see peaks igal kontoritöötajal lausa kohustuslik olema, aitab väga leevendada istuvast tööst tingitud seljavalu/stressi
Karin Laus
August 05, 2019
Mõnus hommikune ergutus - äratab üles ja teeb olemise värskemaks. Ja kui jalad on päevapeale väsinud, siis annab mati peal kõndimine ka neile uut energiat.
Анастасия Брусилова
August 05, 2019
эту любовь я собиралась приобрести несколько лет , по рекомендации подруги , теперь у меня и у моих близких спина и другие части тела всегда в отличном состоянии , спасибо вам за это???
Elena Segen
August 06, 2019
Полезный и очень качественный комплект (коврик + подушка). Рекомендую для снятия напряжения и боли в спине и ногах, для улучшения сна. Полезен как взрослым , так и детям. Я также использую его для занятий.
Sandra Remmelgas
August 07, 2019
Väga kiire tarne. Kirjas oli 5-6 tööpäeva, aga tegelikult jõudis juba teisel tööpäeval. Esimesed kaks päeva oli mati kasutamine pigem valus ja ebameeldiv tegevus, kuid kolmandal päeval oli juba päris mõnus ja sealt edasi hakkasin ka erinevusi märkama. Nädalaga olid igapäevased pingepeavalud kadunud ja rohtu ei pidanud enam võtma. Äge seljavalu ei häirinud samuti enam igapäevaelu. Lisaks tõmbus sünnitusjärgselt välja veninud kõhunahk tagasi pingule. Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et kui õhtul matti kasutan, siis öösel magan nagu nott... Äge asi ja oma hinda väärt!

Saage osaks kogukonnast

Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador
Pranamat ambassador